"Taniec z gwiazdami". Macademian Girl i Agnieszka Radwańska kolejnymi gwiazdami 9. edycji "Dancing with the stars"!

Skład 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" powiększa się! Na liście nazwisk pojawiły się kolejne. Potwierdzony jest udział Macademian Girl. Mówi się też, że na parkiecie pojawi się najlepsza polska tenisistka - Agnieszka Radwańska!

Multimedia

Tamara Gonzalez Perea, znana szerzej jako Macademian Girl, to piąta, potwierdzona przez Polsat uczestniczka 9. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Ekspertka modowa i prowadząca "Pytanie na śniadanie" dołączyła do Qczaja, Jakuba Kucnera, Justyny Żyły i Joanny Mazur.

Joanna Mazur - niedowidząca biegaczka kolejną uczestniczką "Tańca z gwiazdami"! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Blogerka nie powinna mieć problemów z kondycją na parkiecie, ponieważ dba o formę: ćwiczy jogę, pole dance oraz brazylijskie ju jitsu. Tamara znana jest z charakterystycznego stylu, który jeszcze kilka lat temu budził niemałe kontrowersje. Dziś Macademian Girl działa na wielu płaszczyznach. Brała udział w programie "Agent-Gwiazdy" w TVN, była także gospodynią finału pierwszej polskiej edycji "#Supermodelka Plus Size". Teraz pokaże co potrafi na parkiecie.

Jak podaje serwis Pudelek.pl, do grona uczestników "Tańca z gwiazdami" dołączyła też Agnieszka Radwańska. Najlepsza polska tenisistka niedawno ogłosiła, że przechodzi na sportową emeryturę, zamiast na korcie, będziemy ją więc oglądać na parkiecie. To kolejna gwiazda, która pod względem fizycznym nie powinna mieć problemu z tańcem. Jak będzie? Przekonamy się wiosną!

Pierwsza Beata z "Klanu" wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakub Kucner o "Tańcu z gwiazdami"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • powrót na właściwe tory jeśli chodzi o rangę uczestników-ich rozpoznawalność i osiągnięcia-oby tak dalej (gość)

    Jeśli One rzeczywiście będą w TZG to skład uczestników programu powoli zapowiada się coraz lepiej. No i wypada jak mi się wydaje lepiej od poprzedniego.

    09.01.2019 15:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×