"Taniec z gwiazdami". Magda Bereda i Carla Fernandes z "The Voice Kids" śpiewają polską wersję "Scars To Your Beautiful"

Magda Bereda, którą wkrótce zobaczymy na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" i Carla Fernandes z "The Voice Kids" udostępniły film, na którym razem śpiewają polską wersję piosenki "Scars To Your Beautiful". Jak wyszło?

Multimedia

Magda Bereda to młoda wokalistka, która popularność zyskała dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Wkrótce zobaczymy ją na parkiecie programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jej partnerem został Kamil Kuroczko.

Kto z kim zatańczy w jubileuszowej edycji? Znamy wszystkie pary!Zobacz więcej

Jakiś czas temu Magda stworzyła polską wersję piosenki "Scars To Your Beautiful" z repertuaru Alessii Cary i zaśpiewała ją wspólnie z uczestniczką 2. edycji "The Voice Kids", Carlą Fernandes. Pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego nastolatka dotarła aż do finałowych odcinków. Teraz jej kariera nabiera tempa.

Publikując piosenkę "Nie zmieniaj w sobie nic" Magda zwróciła się do fanów z przesłaniem, aby wierzyć w siebie i dążyć do perfekcji za wszelką cenę. Na swoim koncie na Instagramie napisała:

Każdy z nas chce być idealny. Każdy z nas chce docierać tam, gdzie czuje się szczęśliwy... ale czasem się po prostu nie udaje. Chcemy wykrzyczeć głośno. Z całych sił. Ale nikt nas nie słyszy. A to wszystko nasza wina, bo chcemy widzieć blask. Nie to, co mamy w środku. Pisząc ten tekst, czułam, że nie jestem na tym świecie przez przypadek. Nie przez przypadek mam wokół siebie takich ludzi. Nie przez przypadek też właśnie teraz proszę, byście zawsze byli sobą. Ten brak przypadku każdy musi odnaleźć sam, a zanim do tego dojdziecie - napiszcie w komentarzu "obiecuję". Skoro żyjemy już w tak Internetowych czasach, to ten Wasz komentarz niech stanie się czymś ważnym. Niech to będzie moja, Wasza i nasza prawdziwa obietnica, że zawsze pozostaniemy sobą.

Carla Fernandes - z mikrofonem przez życie. Będzie czarnym koniem drużyny Dawida?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×