"Taniec z gwiazdami". Magdalena Soszyńska tańczyła z Mariuszem Pudzianowskim i Rafałem Bryndalem. Jak potoczyła się jej kariera po programie?

Telewizja Polsat przygotowuje się do kolejnej edycji tanecznego show "Taniec z gwiazdami". Przez wszystkie lata emisji programu na parkiecie pojawiło się ponad dwustu celebrytów, a towarzyszyło im wielu profesjonalnych tancerzy. Jedną z tancerek, która przez lata współpracowała z "Tańcem z gwiazdami" jest Magdalena Soszyńska. Pamiętacie z kim tańczyła? Co stało się z nią po jej odejściu z produkcji?

Multimedia

Magdalena Soszyńska w "Tańcu z gwiazdami"

Taniec z gwiazdami zachwyca widzów już od 26. edycji. Pierwszych 13 było emitowanych na antenie telewizji TVN, natomiast aktualnie trwają przygotowania do 13. edycji na Polsacie. To jeden z najpopularniejszych telewizyjnych programów rozrywkowych w Polsce.

Przez lata uczestnikami programu byli przeróżni celebryci: aktorzy, piosenkarze czy osoby ze świata sportu. Każdy z nich tworzył taneczną parę z profesjonalistami, którzy uczyli ich kroków poszczególnych styli tanecznych.

Jedna z tancerek, która współpracowała z "Tańcem z gwiazdami" przez lata była Magdalena Soszyńska. Mistrzyni tańca pojawiła się już w pierwszej edycji, a oficjalnie rozstała się z programem w 2016 roku. Soszyńska pokazała się widzom w przeróżnych odsłonach: raz widzieliśmy ją jako brunetkę w lokach, a innym razem rudowłosą piękność. Uwagę przykuwał nie tylko jej taniec, ale także stroje, które odsłaniały całkiem sporo pięknie wyrzeźbionego ciała tancerki.

Zagraniczna gwiazda w najnowszej edycji? Ma to być ukłoń w stronę UkrainyZobacz więcej

Z kim tańczyła Magdalena Soszyńska?

Pamiętacie wszystkich celebrytów, z którymi Magdalena Soszyńska stworzyła parę na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Jeśli nie, przypominamy, komu towarzyszyła na parkiecie tancerka:

 1. edycja TVN - Andrzej Nejman
 2. edycja TVN - Conrado Moreno
 3. edycja TVN - Rafał Cieszyński
 4. edycja TVN - Wojciech Majchrzak
 5. edycja TVN - Rafał Bryndal
 6. edycja TVN - Mariusz Pudzianowski
 7. edycja TVN - Sambor Czarnota
 8. edycja TVN - Paweł Nastula
 9. edycja TVN - Przemysław Miarczyński
 10. edycja TVN - Andrzej Gołota
 11. edycja TVN - Stanisław Karpiel-Bułecka
 12. edycja Polsat - Jacek Rozenek
 13. edycja Polsat - Jan Mela
 14. edycja Polsat - Łukasz Garlicki
 15. edycja Polsat - Sławomir Uniatowski
 16. edycja Polsat - Andrzej Krzywy

Tancerce ani razu nie udało się sięgnąć po kryształową kulę. Najdalej udało się jej dojść w parze z Mariuszem Pudzianowskim: zajęli drugie miejsce. W pierwszej edycji - z Andrzejem Najmanem - stanęła na trzecim stopniu podium.

Czym zajęła się Magdalena Soszyńska po odejściu z "Tańca z gwiazdami"?

W 2016 roku, kiedy tancerka rozstała się z programem, przeszła rewolucję także w życiu prywatnym. W tym czasie rozwiodła się ze swoim mężem Pawłem Michną - tancerzem i choreografem. Para doczekała się syna Juliana, który przyszedł na świat w 2009 roku. Po rozwodzie Magdalena Soszyńska wyprowadziła się do rodzinnego Gdańska, gdzie otworzyła własną szkołę tańca.

Także w 2016 roku tancerka pojawiła się na okładce popularnego magazynu dla panów.

Na co dzień odmienia innym życie z Katarzyną Dowbor. Teraz zawalczy o Kryształową Kulę!Zobacz więcej

Tancerka ułożyła sobie życie z innym mężczyzną - Krzysztofem Hillarem. Para w 2017 roku powitała na świecie córeczkę Amelię. W 2019 roku Soszyńska i Hillar wzięli ślub. W galerii publikujemy zdjęcia Magdy Soszyńskiej. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Zobacz galerię

O programie "Taniec z gwiazdami"

W programie rywalizują ze sobą pary złożone z osobowości medialnej i profesjonalnego tancerza towarzyskiego, które w każdym odcinku prezentują jeden z wybranych tańców towarzyskich. Dodatkowo w edycjach produkowanych przez Polsat wprowadzono inne style taneczne, m.in. disco, hip-hop, taniec współczesny czy Bollywood. Występy oceniane są przez komisję jurorską, a decydujący wpływ na wyniki poszczególnych odcinków mają telewidzowie.

W jury programu zasiadają aktualnie: Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. W poprzednich edycjach na Polsacie mogliśmy zobaczyć w tej roli min. Beatę Tyszkiewicz czy Olę Jordan. Jurorami w edycjach emitowanych przez TVN byli m.in. Zbigniew Wodecki czy Piotr Galiński.

Agnieszka Kaczorowska znowu na parkiecie?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • podani są powyżej kolejni jej partnerzy w tzg, ale nie wg edycji (gość)

  Edycje: 1. Andrzej Nejman, 2. Conrado Moreno, 3. Rafał Cieszyński, 5. Wojciech Majchrzak, 6. Rafał Bryndal, 7. Mariusz Pudzianowski, 8. Sambor Czarnota, 9. Paweł Nastula, 11. Przemysław Miarczyński, 12. Andrzej Gołota, 13. Stanisław Karpiel-Bułecka, 14. Jacek Rozenek, 15. Jan Mela, 16. Łukasz Garlicki, 17. Sławomir Uniatowski, 18. Andrzej Krzywy. Magda jest jedną z tych tancerek tzg, zaczynających w tvn, która nigdy nie wygrała. Jest kilka świetnych tancerek pr. w takiej sytuacji. Oprócz Magdy jeszcze Blanka Winiarska, Edyta Herbuś, Ewa Szabatin, Iza Janachowska, Paulina Biernat. Z nich wszystkich tylko Paulina jeszcze pojawia się w tzg jako tancerka. Wciąż ma więc szansę na wygraną czego mocno jej życzę. :)

  12.07.2022 16:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×