"Taniec z gwiazdami". Malwina Wędzikowska przez 8 lat projektowała kostiumy. Teraz odchodzi z programu! Zastąpi ją Stefano Terrazzino!

Malwina Wędzikowska przez 8 lat związana była z produkcją programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie odpowiedzialna była za kostiumy wszystkich tancerzy. Teraz postanowiła odejść. Co się stało? Telewizja Polsat już ma zastępstwo, które dla wielu będzie zdziwieniem!

Multimedia

Malwina Wędzikowska po 8 lat odeszła z "Tańca z gwiazdami"

Malwina Wędzikowska jest jedną z najpopularniejszych kostiumografek oraz stylistek w Polsce. Pracuje przy szeregu znanych produkcji dla przeróżnych stacji telewizyjnych, chociaż największą sławę zdobyła, gdy związała się z telewizją TTV i zaczęła pojawiać się przed kamerą.

Jednak prawdziwy świat Wędzikowskiej jest za kamerą. Przez ostatnich 8 lat, od 2014 roku, gdy telewizja Polsat wystartowała z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", Malwina Wędzikowska była związana z show, gdzie przygotowywała kostiumy dla wszystkich tancerzy. Jak przyznaje w rozmowie z serwisem WP.pl, była to wręcz tytaniczna praca:

Przez 8 lat pracy stworzyłam ponad 5000 kostiumów, które są ponadczasowe. Zawsze byłam pod telefonem. 65 miesięcy swojego życia spędziłam z głową w projektach kostiumów do tańca, w studiu, w przeróżnych szwalniach rozsypanych po całej Polsce , w hurtowniach tkanin, hafciarniach, drukarniach. Pamiętam każde wzruszenie gwiazdy na parkiecie i każdą nieprzespaną noc, kiedy nie wszystko szło jak powinno i trzeba było zakasać rękawy i usiąść z podwykonawcą do maszyny, żeby zdążyć na poranne próby w kostiumach.

Ola Jordan dwa lata temu została mamą. Teraz pokazała, jak wygląda po urodzeniu dziecka!Zobacz więcej

Teraz jednak Malwina Wędzikowska zdecydowała się odejść z programu. Trochę pomogła jej w tym sama produkcja "Tańca z gwiazdami", która dość późno zaproponowała dołączenie do ekipy produkcyjnej nowej edycji. Jak w rozmowie z WP.pl powiedziała Wędzikowska:

Ponieważ propozycja mojego udziału w tym sezonie przyszła bardzo późno, bo w czerwcu, kiedy byłam na urlopie, produkcja w pewnym sensie pomogła mi podjąć decyzję, że już czas na zmianę. Nie żegnam się, mówię "do zobaczenia".

Telewizja Polsat już znalazła zastępstwo. Okazało się, że Malwinę Wędzikowską zastąpi... Stefano Terrazzino! Tancerz z wykształcenia jest krawcem i teraz postanowił podjąć się nowego zadania!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jakie zaskoczenie? (gość)

    Super! Stefano już nie raz udzielał się przy tworzeniu kostiumów dla swoich partnerek w tzg. Swego czasu, gdy była przerwa w tzg 24, sama Malwina, w jednej z rozmów przyznała, że Stefano dałby radę jako kostiumograf programu. W końcu z wykształcenia jest kostiumografem i krawcem teatralnym. Zresztą niedawno Stefano enigmatycznie mówił coś o nowym wyzwaniu w kontekście tzg. Malwina była fajna. W tvn Dorota Wiliams też. Ale Stefano to naprawdę super wybór. Nowe, świeże spojrzenie, ale też kto jak nie profesjonalny tancerz będzie wiedział jak zaprojektować najlepszy strój taneczny. Zwłaszcza, że przez 4 lata w Niemczech miał własne atelier krawieckie gdzie szył właśnie kostiumy na zamówienie tancerzy i tancerek. Gdy Stefano mówił o tym nowym wyzwaniu myślałam o jakimś nowym programie albo nowej roli w tzg czyli juror lub choreograf. O kostiumografie myślałam mniej, ale to naprawdę super. Trochę taki powrót do zawodowych korzeni i coś mega kreatywnego. Nowe wyzwanie dla Stefano, a jednocześnie dalej praca przy programie. Widać, że stacja naprawdę go ceni skoro postarali się o to by zatrzymać go przy programie. To będzie powód do tego żeby oglądać tzg 26. Będzie się oglądać żeby zobaczyć kostiumy autorstwa Stefano. On sam ma styl i klasę więc pewnie i te kostiumy takie będą. Może dzięki temu wróci trochę tej dawnej elegancji do tzg. Życzę Stefano powodzenia w nowej roli i mnóstwa frajdy z tej pracy. ;) ♥

    21.07.2022 19:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×