"Taniec z gwiazdami". Mariusz Węgłowski znowu w "Dancing with the stars"! Wie już, kto wygra program?

Mariusz Węgłowski znowu pojawił się na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Tym razem wspierał podczas występu Gimpera. Czy to on jest jego faworytem? Wie już, kto wygra program?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" FINAŁ w piątek, 17.05.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Mariusz Węgłowski, znany widzom TV4 jako Białach z serialu "Policjantki i policjanci", to jeden z uczestników 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Razem z Kasią Vu Manh dotarł aż do 8. odcinka. Pojawił się jednak także w półfinale, aby wpierać podczas występu Tomasza "Gimpera" Działowego.

Ola Jordan o finale "Tańca z gwiazdami": Gimper nie jest konkurencją dla Joasi!Zobacz więcej

- Gimper poprosił mnie żebym wystąpił razem z nim, więc nie czekałem ani chwili. Podejrzewam, że gdyby Tamarka albo Joasia dały znak, to też bym się pojawił, ale z Gimperowskim... dwóch łysych, tańczyliśmy razem, więc czułem się zobowiązany, żeby tu być - wskazuje Węgłowski.

Jak się okazało, pomoc kolegi okazała się przydatna, bo Gimper - mimo nieprzychylnych opinii i słabych not jury - przeszedł do finału "Tańca z gwiazdami". Czy według Mariusza to właśnie on wygra program? Jakie są jego typy i co planuje na zbliżający się wielkimi krokami finał, w którym także znowu się pojawi? Zobacz wideo!

Gimper i Natalia Głębocka komentują wyniki półfinału! Nie powinni przejść dalej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • mam ogromny sentyment do tego programu i super, że popularyzuje taniec (gość)

    TzG pokazuje, zwłaszcza teraz, że taniec jest dla każdego i tańczyć może każdy. Tyle tylko, że wygrywać powinni najlepsi. Bo tak na przyszłość: jeśli lepsi będą odpadać, a zostawać przeciętni i słabi to może to zniechęcić inne gwiazdy do udziału w tym programie. A wówczas program ten przestanie mieć rację bytu i się zakończy. A mimo wszystko byłoby szkoda.

    12.05.2019 21:33
  • dużo powrotów (gość)

    Mariusz Węgłowski, Michał Koterski, Julia Wróblewska, Anna Jagodzińska, Jakub Kucner i Lenka Klimentova. I jeszcze Justyna Żyła, której podczas odcinka nie zauważyłam, ale potem przeczytałam, że była.

    12.05.2019 19:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×