"Taniec z gwiazdami". Martyna Wojciechowska w kolejnej edycji? "Kocham tańczyć!"

Martyna Wojciechowska będzie uczestniczką kolejnej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Podróżniczka przyznała, że kocha tańczyć!

Multimedia

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu w social media krótkie filmiki, na, których widać, jak tańczy. Są to ujęcia z planu programu "Kobieta na krańcu świata" oraz innych projektów, w których podróżniczka brała udział. Sama przyznała, że uwielbia tańczyć i tańczy wszędzie tam, gdzie ma ku temu okazję!

Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu? Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że to żart, który Wojciechowska zrobiła na prima aprilis swoim fanom. - Pomyślałam, że to dobra okazja, żeby rzucić jakąś przynętę. Zamieściłam przeróżne ujęcia z planów zdjęciowych, gdzie tańczę. Robię to z pasją. Postanowiłam postawić pytanie "Czy ja wystąpię w tanecznym show?" - powiedziała. Żałujecie? A może Martyna Wojciechowska faktycznie wystąpi w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? My chętnie zobaczylibyśmy ją na parkiecie, a Wy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • można się było spodziewać, że to psikus prima aprilisowy (gość)

    Po pierwsze dlatego, że Martynę ogranicza chyba kontrakt z tvn, choć gdyby wystąpiła w tzg z pewnością byłaby jedną z największych gwiazd. A po drugie dlatego, że obecna edycja jest dopiero na półmetku więc to za wcześnie na typowanie i poszukiwanie chyba też ewentualnych kolejnych uczestników. A tak w temacie obecnej edycji to fajnie było zobaczyć w 5 odc. znów w programie półfinalistę 1 polsatowskiej edycji Dawida Kwiatkowskiego. Tym razem tylko śpiewał, a może gdyby zatańczył z Tomkiem i Natalią ich taniec byłby lepszy. Dawid bardzo dobrze radził sobie na parkiecie, a quickstep był jednym z jego najlepszych tańców.

    03.04.2019 14:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×