"Taniec z gwiazdami". Metamorfoza Marcina Hakiela. Ogłosił z żoną rozstanie i pochwalił się nowym kolorem włosów

Marcin Hakiel przez ostatnie lata był znany jako tancerz występujący w popularnym programie "Taniec z gwiazdami" oraz mąż aktorki Katarzyny Cichopek. Para była razem przez 17 lat, w tym 14 lat jako małżeństwo. Informacja o ich rozstaniu zszokowała opinię publiczną. Niemniejszy szok wywołała metamorfoza tancerza, który zaprezentował się fanom w nowym kolorze włosów.

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Marcin Hakiel to utalentowany i wielokrotnie nagradzany tancerz, który sławę i rozpoznawalność w Polsce zyskał za sprawą programu "Taniec z gwiazdami". W 2005 r. brał udział w dwóch edycjach programu, partnerując Katarzynie Skrzyneckiej i Katarzynie Cichopek, z którą wygrał w finale 2. edycji programu oraz, rok później, specjalny odcinek "Finał Finałów Tańca z gwiazdami".

Wielkie zmiany

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek niedługo później, bo w 2008 roku, wzięli ślub. Marcin Hakiel kontynuował swoją karierę taneczną, otwierając wraz z żoną szkołę taneczną i nagrywając kursy taneczne. Po 17 latach wspólnego życia Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zaszokowali wszystkich - na profilach w mediach społecznościowych u obojga pojawiło się oświadczenie o rozstaniu po 17 latach wspólnego życia i 14 latach małżeństwa, którego owocem jest dwoje dzieci, Adam (ur. w 2009 r.) oraz Helena (ur. w 2013 r.).

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się po 14 latach małżeństwaZobacz więcej

Tak dziś wygląda Marcin Hakiel

Niemniejszy szok wywołała metamorfoza tancerza, którą zupełnie przypadkiem pochwalił się w mediach społecznościowych. Dotychczas Hakiel raczej nie eksperymentował z fryzurą - miał typowe męskie uczesanie i naturalny kolor. To już jednak przeszłość. W filmikach na InstaStories zamieszczanych na swoim profilu na Instagramie tancerz zaprezentował się światu w platynowym kolorze włosów.

Pokazał również, ile waży, opatrując to komentarzem po angielsku "back to highschool", co można zrozumieć jako "powrót do liceum" - w domyśle, wagi z czasów szkolnych. Tancerz wraz z żoną jeszcze w okolicy świąt Bożego Narodzenia chwalił się efektami regularnych treningów i diety, a sama aktorka w rozmowie z prasą wspominała, że ma w domu "seksownego kocura", przypomina serwis Onet.Plejada.pl.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Miko (gość)

  Był brzydki i jest brzydki

  18.03.2022 21:04
 • bbc (gość)

  Zaplanowane,medialne rozstanie.......1Jak tak można z zżcia drwić..?

  18.03.2022 20:49
 • Mati (gość)

  Bo może ja bił ona taka krucha

  17.03.2022 23:19
 • Mama (gość)

  I czym tu się chwalić ze im się w głowach poprzewracalo

  15.03.2022 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×