"Taniec z gwiazdami". Michał Malitowski ożenił się! Kim jest Yuliya Phillips - piękna żona jurora "Dancing with the stars"?

Michał Malitowski przyznał niedawno, że ma za sobą trudny czas. Leczył się na depresję oraz rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką. Teraz ogłosił, że właśnie się ożenił! Kim jest Yuliya Phillips - nowa ukochana jurora "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - Michał Malitowski ożenił się!

Michał Malitowski ożenił się! Jego żoną została Yuliya Phillips, a ślub odbył się 6 stycznia 2020 r. w Australii. To dość niespodziewana informacja, bo juror programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" nikomu w Polsce nie wspominał o planowanym ślubie. Kim jest jego ukochana?

Michał Malitowski miał depresję! To dlatego rozstał się ze swoją partnerką?Zobacz więcej

Yuliya Phillips ma korzenie ukraińsko-australijskie. Także jest tancerką - była instruktorką tańca w jednej ze szkół Malitowskiego w Hongkongu. Oboje poznali się lata temu w Australii, ale nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Yuliya napisała do niego, kiedy dowiedziała się o problemach Michała - tancerz zmagał się z depresją. We wrześniu 2019 r. poinformował o tym opinię publiczną. Rozstał się też ze swoją wieloletnią partnerką, Joanną Leunis. Ma z nią kilkuletnią córeczkę o imieniu Lia Michele.

Pod zdjęciem ze ślubu Malitowski napisał:

Goń swoje marzenia. Buntownik na całe życie z moją miłością @yuliyaphillips, która całkowicie mnie rozumie i wydobywa ze mnie to, co najlepsze

Świeżo upieczona pani Malitowska także podzieliła się ze światem fotografiami z najszczęśliwszego dnia w jej życiu. Gratulujemy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • CEZARY ZAK JURORA (gość)

  KAROL STRASBURGER

  09.01.2020 10:27
 • Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego (gość)

  Michał przechodził przez trudny okres w życiu i Yulia mu pomogła. Joannę być może przerosła jego choroba i dlatego się rozstali. Tworzyli świetną parę taneczną i byli narzeczeństwem, ale na ślub się nie zdecydowali. Jak widać w przypadku Michała i Yulii nie trzeba być w długoletnim związku aby zostać małżeństwem. Życzę im szczęścia. P.S. I czekam na Michała w nowym TzG. Może wystąpi tam razem z żoną z pokazem tańca. :)

  08.01.2020 14:21
 • Anna (gość)

  Bardzo podziwiałam. Straciłam teraz całkowicie szacunek. Szybko mu to wszystko poszło. Żenada. Żal mi Luis. Mega Babka i mega tancerka.

  08.01.2020 00:31
 • Depresja (gość)

  Jak lubiłam tego Pana to przestałam... Depresja wygląda inaczej.

  07.01.2020 20:42
 • Wanda (gość)

  Nie żadna partnerka, tylko kochanka. Partnerka to jest do tańca itp. , ale nie do wspólnego życia. Łajdactwo zakamuflowane mianem partnerka i uznawane jako normalność. Sodoma.

  07.01.2020 17:28
 • starowier (gość)

  Rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką i ma teraz nową partnerkę, a jak mu się znudzi, to weźmie następną partnerkę, jak nowy samochód. To jest nowoczesna moralność. Po co ślub , skoro może być partnerka i nic nie trzeba przyrzekać. Bo można wymienić na następną, jak parę rękawiczek.

  07.01.2020 17:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×