"Taniec z gwiazdami". Michał Malitowski rozstał się ze swoją partnerką, Joanną Leunis! Nie będą już razem tańczyć?

Michał Malitowski - juror programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" rozstał się ze swoją partnerką, Joanną Leunis! Para nie tylko razem występowała na turniejach tanecznych, ale też ma córkę, Lię Michele.

Multimedia

Michał Malitowski rozstał się z partnerką!

Michał Malitowski, który od kilku lat zasiada w jury programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Joanną Leunis. Informację podano na oficjalnym koncie tancerki w mediach społecznościowych.

Michał Malitowski wraca do jury! Co mu dolegało?Zobacz więcej

Razem z Joanną, Michał Malitowski dziewięciokrotnie zdobył mistrzostwo Polsk w tańcu. W 2016 r. urodziła im się córka, Lia Michele. Teraz, niespodziewanie dla wszystkich ogłoszono, że para postanowiła się rozstać:

Ze smutkiem informuję wszystkich sympatyków tańca, kolegów, organizatorów i przyjaciół, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują już, nie tańczą i nie mieszkają razem. Joanna Leunis dziękuje za wsparcie i zrozumienie. Joanna będzie mieszkała i pracowała poza Londynem. Będzie też kontynuować swoją pasjonującą przygodę z tańcem. Ma nadzieję, że wkrótce spotka się z wami wszystkimi i życzy wam wszystkiego najlepszego.

Powody rozstania tancerzy nie są znane.

Ola Jordan w ciąży! To dlatego odeszła z "Tańca z gwiazdami"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • :( (gość)

    Przykra wiadomość. Szok. Szkoda, bo tworzyli świetną parę taneczną. A może się jeszcze zejdą... Nawet jeśli nie to życzę obojgu wszystkiego dobrego.

    04.09.2019 14:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×