"Taniec z gwiazdami". Michał Malitowski wraca do jury "Dancing with the stars"! Co mu dolegało?

Michał Malitowski wraca do jury "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Tancerz przez całą edycję nie pojawiał się w programie ze względu na zły stan zdrowia. Co mu dolegało?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" FINAŁ w piątek, 17.05.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" za stołem jurorskim zabrakło Michała Malitowskiego. Tancerz i choreograf związany jest z programem od wiosny 2014 roku, a zatem pojawiał się w każdej edycji realizowanej przez Telewizję Polsat. Wiosną 2019 zrezygnował z udziału w show ze względu na kontuzję.

Joanna Mazur i Jan Kliment obawiają się Gimpera? Jaki mają plan na finał?Zobacz więcej

Kiedy Malitowski nie pojawił się w jury w pierwszym odcinku nowej edycji, produkcja nie umiała powiedzieć jednoznacznie, czy to tylko jednorazowa nieobecność. Później tancerz wydał oświadczenie, w którym przyznał, że kontuzja jest na tyle poważna, że rekonwalescencja wymaga dłuższego czasu niż zakładał. "Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii. Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie" - pisał Malitowski.

Teraz potwierdzono, że Michał wróci do jury w finałowym odcinku "Dancing with the stars"! - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Michał do nas wróci. To będzie super finał - wskazuje Ola Jordan. Wciąż jednak nie wiadomo, co dokładnie dolegało Malitowskiemu. Przypomnijmy, że w tegorocznym finale "Tańca z gwiazdami" o Kryształową Kulę powalczą Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka.

Ola Jordan o finale "Tańca z gwiazdami": Gimper nie jest konkurencją dla Joasi!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • MD (gość)

  To jest program, w którym liczą się w efekcie końcowym głosy telewidzów i internautów. Należy te wybory uszanować. Nie wypada na nikogo robić nagonki i obrażać się. Wygra tą para, która ma dużo swoich fanów.

  16.05.2019 07:05
 • oby wraz z powrotem Michała na głosujących powrócił i spłynął racjonalizm i opamiętanie :) (gość)

  Mam nadzieję, że autorytet taneczny Michała sprawi, że wygra taniec i lepsza para.

  15.05.2019 20:31
 • Joanna B (gość)

  Jesli gimber wygra to bedzie oznaka niesprawiedliwosci i ze internauci nieznaj a sie na tancu ,wogole to dziwne ze orzeszedl dido finalu,wogue nie umie tanczyc,to moj moz lepiej sie porusza ,a Joanna to istny talent to ona musi wygrac

  14.05.2019 11:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×