"Taniec z gwiazdami". Michał Olszański miał wystąpić w 10. edycji "Dancing with the stars"! Dlaczego odmówił udziału w show Polsatu?

Michał Olszański po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" otrzymał ciekawą propozycję od stacji Polsat. Producenci "Tańca z gwiazdami" zaproponowali mu udział w tanecznym show! Olszański odrzucił jednak ich propozycję. Dlaczego dziennikarz nie chciał wystąpić w "Dancing with the stars"?

Multimedia

Michał Olszański w lipcu br. został zwolniony z "Pytania na śniadanie". Przedstawiciele stacji tłumaczyli wtedy, że zmiana ta podyktowana jest powiększającym się gronem młodych widzów, którzy oczekują młodszych prowadzących. Olszański nie rozstaje się jednak z TVP na dobre. Dziennikarz wciąż będzie obecny na antenie, w programie "Magazyn Ekspresu Reporterów".

Monika Zamachowska tajemniczo komentuje zwolnienie Michała Olszańskiego!Zobacz więcej

Jak ujawnił dziennik.pl, Michał Olszański po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" otrzymał ciekawą propozycję od Polsatu. Producenci "Tańca z gwiazdami" zaproponowali mu udział w tanecznym show! Olszański odrzucił jednak ich propozycję. Dlaczego? Dziennikarz uznał, że to nie jest program dla niego.

Myślę, że to nie jest program dla mnie. To jest show z kategorii celebryckiej, prezentowania siebie od tej właśnie strony, a ja się celebrytą nie czuję. Pewnie w pierwszych kilku odcinkach swoim tańcem, jako tako, bym się obronił albo przeszedł przez nie na takiej zasadzie jak Rafał Bryndal, ale nie chciałbym, aby widzowie, którzy oglądają chociażby Magazyn Ekspresu Reporterów stwierdzili, że Olszańskiemu odbiło. Mnie naprawdę nie odbija. Zachowuję się rozsądnie i przyzwoicie. - powiedział Olszański.

Żałujecie, że Michał Olszański nie zatańczy w jubileuszowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szkoda, że Pan Michał odmówił (gość)

    bo byłby jedną z największych gwiazd tej edycji, jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników.

    12.08.2019 19:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×