"Taniec z Gwiazdami". Michał Szpak i Paulina Biernat są parą? Wokalista wrzucił do sieci sugestywne zdjęcie!

Michał Szpak i Paulina Biernat poznali się w 2010 roku, na planie programu "Taniec z Gwiazdami". Od tamtego czasu przyjaźnią się, a każde ich wspólne zdjęcia wywołuje lawinę pytań o to, co tak naprawdę ich łączy. Czy Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Multimedia

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Znajomość wokalisty i pięknej tancerki od kilku lat budzi zainteresowanie fanów oraz mediów. Michał Szpak i Paulina Biernat poznali się w 2010 roku, na planie programu "Taniec z Gwiazdami" i od tamtego czasu się przyjaźnią. Co jakiś czas publikują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie, podsycając tym samym plotki o swoim romansie.

Ładna z was para, pasujecie do siebie - zaczęli niedawno sugerować fani Michała Szpaka pod jego wspólnym zdjęciem z Pauliną Biernat.

Michał Szpak z psem Hektorem plażuje w Sopocie! Zobacz, jak się bawili!Zobacz więcej

Co tak naprawdę łączy Michała Szpaka i Paulinę Biernat? -Uwielbiam tą Waszą przyjaźń - napisała jedna z fanek na profilu wokalisty. Szpak w jednym z wywiadów również odniósł się do relacji z piękną tancerką.

To jest taka przyjaźń, która nigdy nie będzie miała końca. Jesteśmy ze sobą w chwilach, w których tego potrzebujemy. Na doniesienia medialnie nie reagujemy, jest tylko nuta radości, że wciąż próbują nas swatać - tłumaczył w 2016 roku.

A co wy sądzicie o relacji Michała Szpaka z Pauliną Biernat. Byliby dobraną parą?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • 🎁💋♥️💅😚🌞🌞🌞🤗🌛😛😗🥝🙄😔💅🏼💅🏿😘🤗🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️ (gość)

  SYLIWASYLIWASYLIWASYILWASYLIWA🎙️🌹🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎤🎙️🎤🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎙️🎁🎂🎁🎂📝📝💋💋💋🤗🙂😗😚♥️♥️💌🌟🎙️🎤📷🎂📝💋💝💚🖤♥️💌🤗🤗🤗😚😗🖤♥️💖💝💖SYLIWA SYLIWA 129129129129

  10.07.2020 15:31
 • MICHAŁSZPAK TVP2 (gość)

  IWONA D 7-8rtg MICHAŁ SZPAK TVP M A I C I Young Fashion show media Markt i tak jak ja się kłócić z Tobą na spacer do Young Fashion show recycling się kłócić bo ja już jestem fanem Windowsa zainstalować program do banku i banku że to że się nie stało ale i szybciej się kłócić z IWONA D7-8ryg u mnie w ogóle nie mam jak się czujesz kochanie :-* kocham cię i nie mam pojęcia co robić z Tobą nie mam czasu CZIWONA23CZIWONA23 MICHAŁ MICHAŁSZPAK POLSAT SPORT news. MICHAŁSZPAK gdzie jest to, Q. MICHAŁSZPAK TVP2 SO Young Digital robić z siebie wszystko i nikt mi się wydaje, Q. Google Music Festival w domu to że nie chce się kłócić bo ja mam pojęcia co robić z Tobą nie widzę w domu i tak jak ja się kłócić z Tobą na spacer do banku że to jest z Tobą nie chce się tak jak ja mam pojęcia co tam słychać u ciebie w ogóle nie mam pojęcia jak będziesz miała czas TVP2 i nikt nie chce mi sie wydaje że się nie chce mi dokładnie tak samo co robić a jak się czujesz kochanie :-* kocham cię i tak nie było by super słoneczko moje ukochane paliwo do banku że to jest to, Q. MICHAŁSZPAK TVP2 SO 8t Fashion media Markt można było Cię zobaczyć i tak jak ja mam pojęcia co robić a jak się nie mam pojęcia co robić a ja nie wiem czy się tak t to było Cię rozebrać i tak nie było by super słoneczko kochane ja nie mam pojęcia jak to że to że

  18.06.2019 20:26
 • MC (gość)

  A kto chciałby Ciebie??????????

  14.06.2019 22:09
 • majka (gość)

  JPieknie,

  13.06.2019 19:13
 • U (gość)

  Tancerka ? Brak słów...

  12.06.2019 22:05
 • Max (gość)

  Ktoby to to chciał??? Bleee

  11.06.2019 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×