"Taniec z gwiazdami". Michał Wiśniewski będzie rywalizował z żoną w nowym "Dancing with the stars"?!

O udziale Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" mówi się już od dawna. Teraz wśród nazwisk uczestników pojawił się także jej mąż, Michał Wiśniewski! Będzie małżeńska rywalizacja na parkiecie?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdziła już, że weźmie udział w 9. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Na swoim profilu w mediach społecznościowych napisała:

Taka historia i takie wyzwanie 😍😍😍 Zamiast 40-tki w Himalajach będzie 40-tka na parkiecie 💃🏼💃🏼💃🏼 Bardzo się cieszę ❤️❤️❤️

Uczestnicy nowego "Tańca z gwiazdami" są już znani! Polsat prezentuje listę nazwisk! Kto w jury?Zobacz więcej

Niespodzianką może być jednak fakt, iż, jak donosi Party.pl, na parkiecie pojawi się też mąż pani Dominiki, Michał Wiśniewski! Małżonkowie będą więc rywalizować o Kryształową Kulę! Komu lepiej pójdzie?

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji show Polsatu wśród uczestników byli Beata Tadla i Jarosław Kret, którzy zaczynali przygodę z programem jako para. Jeszcze przed pierwszym odcinku okazało się jednak, że Tadla i Kret rozstali się! Sprawie towarzyszyło ogromne zamieszanie i zainteresowanie mediów. Ostatecznie jednak ich związek to przeszłość, a Beata Tadla wygrała "Taniec z gwiazdami". Dominice i Michałowi życzymy, aby tylko w tej ostatniej kwestii historia mogła się powtórzyć.

Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z gwiazdami"! Z kim zatańczy lubiany tancerz?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Dominika i Michał Wiśniewscy w programie "The story of my life. Historia naszego życia"

Komentarze

Skomentuj
  • ciekawe co z tego wyniknie (gość)

    O Michała w tym programie starano się już dawno. Na samym początku przygotowań do 9 edycji w Polsacie chodziły słuchy właśnie o tym, że jednym z uczestników ma być właśnie Michał Wiśniewski. Potem to ucichło i pojawiły się informacje o udziale w programie jego żony, menadżerki muzycznej, Dominiki Tajner- Wiśniewskiej. Teraz jest mowa o tym, że będą w TZG oboje. Podobna sytuacja miała już miejsce w minionej edycji. Tylko, że wtedy zaproszono do TZG parę, która nie była małżeństwem, a teraz po raz pierwszy wystąpiłoby tam małżeństwo. Gdyby Michał Wiśniewski zdecydował się wziąć udział w najbliższym TZG byłby obok Agnieszki Radwańskiej największą gwiazdą nowego sezonu TZG. Gwiazdą wśród uczestników oczywiście. Bo niezaprzeczalne jest i to, że gwiazdami w tym programie są też tancerze, zwłaszcza ci najbardziej utytułowani. Bywa, że i większymi niż tytularne gwiazdy. Tak jest choćby z powracającym do Tańca z gwiazdami po przerwie Stefano Terrazzino. Będzie to jego pierwsza edycja z Olą Jordan za stołem jurorskim i jest to kolejny powód do oglądania najnowszego Tzg.

    14.01.2019 16:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×