"Taniec z gwiazdami". Monika Miller w 10. edycji "Dancing with the stars"?! Jak tańczy wnuczka Leszka Millera?

Wnuczka Leszka Millera, Monika Miller pojawi się w kolejnej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Jubileuszowa, 10. edycja show Polsatu zadebiutuje na ekranie już jesienią 2019 r.!

Multimedia

Monika Miller - wnuczka Leszka Millera - wystąpi w 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Kilka lat temu dziewczyna aspirowała do bycia modelką. Teraz jej profil na Instagramie śledzi 100 tys. osób!

Będzie 10. edycja "Tańca z gwiazdami" w Polsacie! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Jak informuje Super Express, Monika Miller nie zamierza zbyt długo zastanawiać się nad propozycją Polsatu. Co więcej, podobno z tańcem nie powinna mieć problemu! - Nic nie widziałem, ale zaraz do niej zadzwonię. Jako dziecko świetnie sobie radziła. Jest wysportowana, w świetnej kondycji – jak zatańczy to z sukcesem. Ani razu z nią nie tańczyłem, tylko jako z małą dziewczynką, ale to się nie liczy. Będę kibicował, oczywiście – zapewnił dziadek Moniki, Leszek Miller w programie Tłit.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza "gwiazda" z politycznej rodziny w programie. Wcześniej tańczyły m.in. Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Tusk i Maria Wiktoria Wałęsa. Czy 24-letnia wnuczka Leszka Millera jako uczestniczka nowej edycji "Tańca z gwiazdami" zawojuje show biznes?

Kinga Duda wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×