"Taniec z gwiazdami". Najlepsze zdjęcia z półfinału "Dancing with the stars"! Kto zachwycił na parkiecie, a kto pojawił się na widowni?

Trzy pary: Joanna Mazur i Jan Kliment, Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka walczyli o finał "Dancing with the stars". Niestety dla jednej z nich to nie był dobry wieczór. Zobacz najlepsze zdjęcia z półfinału "Tańca z gwiazdami"! Kto zachwycił na parkiecie?

Multimedia

Gimper i Joanna Mazur w finale "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9"!

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Trzy tańce, które w półfinale 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zaprezentowali Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zrobiły nie tylko wielkie wrażenie na jury ale i publiczności. Jednak w starciu z ogromną rzeszą fanów Tomka "Gimpera" Działowegoto nie wystarczyło.

Gimper i Natalia Głębocka komentują wyniki półfinału! Nie powinni przejść dalej?Zobacz więcej

Każda z półfinałowych par dała z siebie wszystko. Joanna i Jan zaprezentowali się w eterycznym walcu oraz rumbie, przy której na żywo swój hit "Zaskakuj mnie" zaśpiewał zwycięzca 9. edycji "The Voice of Poland", Marcin Sójka. Tamara i Rafał zatańczyli tango, jive i taniec współczesny jako bohaterowie bajki "Pocahontas", a Gimper i Natalia pokazali się w cha-chy, bajkowym quick stepie i paso doble, w którym wspierał Gimpera były uczestnik programu, Mariusz Węgłowski.

Jako pierwsi do finału dostali się Joanna Mazur i Jan Kliment, a pozostałe dwie pary musiały zawalczyć w dogrywce i choć Tamara i Rafał otrzymali aż 30 punktów, a Gimper i Natalia Głębocka 23, to widzowie zdecydowali, że to właśnie ci drudzy zatańczą za tydzień w finale. Na widowni pojawiło mnóstwo gości. Tańczące pary wspierali m.in. Lenka Klimentova, Jakub Kucner, Anna Jagodzińska, Justyna Żyła, Julia Wróblewska oraz Misiek Koterski z Marcelą Leszczak. Zobacz zdjęcia!

Mariusz Węgłowski znowu na parkiecie! Wie już, kto wygra program?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Może w piątkowych tańcach Tamary i Rafała z dwóch pierwszych rund było ciut za dużo kombinowania, ale i tak tańczyli godnie półfinału. I finału też. A Tamara była jedną z największych gwiazd tej edycji. Z nazwijmy to "mikrogwiazdami" ten program nie ma sensu.

    12.05.2019 21:38
  • fantastyczny występ gościnny (gość)

    Filmiki nagrano w parku rozrywki jak w TZG20. W tym odcinku wreszcie trochę więcej powiedziano też o tym jak pracuje (i na bieżni i na parkiecie) Joanna Mazur. W dogrywce była para nr 2 i para nr 10. Przy przypominaniu nr do głosowania zażartowali i powiedzieli nr 12. A nr 12 mieli w programie Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. To znamienne, jakby taki podświadomy sygnał kto powinien być w półfinale. Na finał do jury wraca Michał Malitowski. To super. Może to zmotywuje Tomka do lepszego zaprezentowania się na parkiecie. Tomek jest pracowitym, sympatycznym, niegłupim człowiekiem, ale jeśli Michał zobaczy go słabo tańczącego w finale to się załamie. Myślę też, że z racji powrotu Michała do programu wszystkie pary powinny w finale zaprezentować się indywidualnie tak jak to było w edycjach tvn-u. Wówczas będzie miał lepszy ogląd sytuacji. Choć i tak pewnie oglądał lub przed finałem obejrzy wszystkie odcinki.

    12.05.2019 20:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×