"Taniec z gwiazdami". Najpoważniejsze kontuzje uczestników. Niektórzy musieli zrezygnować z programu! Izabela Janachowska, Sylwia Bomba, Artur Barciś - kto jeszcze zmagał się z urazem?

"Taniec z gwiazdami" kontuzje. Taneczny show wymaga od uczestników determinacji, ale również wielu poświęceń. Niektórzy celebryci i ich trenerzy zmagali się z kontuzjami. U niektórych problemy ze zdrowiem okazały się na tyle poważne, że musieli oni zakończyć swoją przygodę z programem. Kto zmagał się z urazem w "Tańcu z Gwiazdami"? Zobacz galerię!

Multimedia

Taniec z gwiazdami to program, który od lat przyciąga wielu widzów. Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak na parkiecie radzą sobie osoby, które na co dzień kojarzymy ze świata mediów. Zanim jednak zobaczymy piękne choreografie i celebrytów w olśniewających kreacjach, gwiazdy muszą włożyć wiele pracy w treningi. Dla niektórych ogromny wysiłek fizyczny jest nowością. Częste próby i kolejne choreografie nie raz doprowadziły do kontuzji. W wielu przypadkach były to naprawdę poważne urazy, które uniemożliwiły dalszego udziału w programie. Kto z uczestników oraz trenerów "Tańca z gwiazdami" zmagał się z problemami zdrowotnymi?

Kiedyś Joanna Opozda, dziś Sylwia Bomba. Gwiazdy założyły stroje z poprzednich edycji. Kto wyglądał lepiej?Zobacz więcej

”Taniec z gwiazdami”. Kontuzje gwiazd i tancerzy

W "Tańcu z gwiazdami" wielokrotnie widzieliśmy już uczestników, którzy musieli sobie poradzić z trudnymi choreografiami. Często występy stawały się jeszcze trudniejsze ze względu na kontuzje. Czasami widzowie nie są nawet świadomi, jak trudne może być poruszanie się na parkiecie z urazem.

Z takim utrudnieniem zmagała się Sylwia Bomba. Celebrytka postanowiła, że dalej będzie walczyła mimo połamanych żeber. Nie każdy jednak ma tyle odwagi i siły, aby dalej uczestniczyć w programie z urazem. W przypadku Artura Barcisia problemy ze zdrowiem sprawiły, że zdecydował się opuścić program. Nie tylko celebryci nadwyrężają swoje ciało. Przytrafia się to również ich tanecznym mentorom. Kiedy Izabela Janachowska występowała w programie w roli tancerki, musiała pozostawić swojego podopiecznego na jeden odcinek z inną trenerką.

Które z gwiazd również zmagały się z problemami zdrowotnymi? Kto z nich zrezygnował z „Tańca z gwiazdami” z powodu kontuzji? Zobacz naszą galerię!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • żeby z Sylwią nie powtórzyła się sytuacja taka jak kiedyś ze Stachurskim to powinna zrezygnować przed odcinkiem (gość)

  On wyszedł na parkiet, zaczął tańczyć, ale nie ukończył występu, bo nie dał rady. Kontuzja nie pozwoliła. Ją może czekać to samo. Tym bardziej, że podobno ma tańczyć wymagającego quickstepa. Chyba nie warto ryzykować i zrezygnować zawczasu. Póki produkcja ma jeszcze czas na przywrócenie pary nr 2.

  23.09.2021 15:46
 • Sylwia Bomba ma złamane żebra (gość)

  Gdyby były one np. tylko pęknięte to jeszcze jeszcze, ale jak są złamane to naprawdę powinna się wycofać, bo złamanie to już poważna sprawa. Najbezpieczniej byłoby żeby zrobiła to jeszcze przed poniedziałkowym odcinkiem.

  22.09.2021 16:38
 • ciotka Halina co pupę wypina i ciałe ponętne swe wygina (gość)

  Najszybciej odpadł z programu Jacek Władysław Łaszczok-Stachursky który z kontuzją stopy nie zatańczył ani razu.

  22.09.2021 16:09
 • Gość (gość)

  Artur Barciś wcale nie pożegnał się z programem bardzo szybko, tak jak piszecie. Zrezygnował z udziału wtedy, kiedy był już na półmetku.

  21.09.2021 23:58
 • skoro Sylwia ma złamane żebra to dla własnego zdrowia powinna zrezygnować (gość)

  Wówczas jak to już bywało, do pr. wróci para, która ostatnio odpadła. W tym wypadku Iza Małysz i Stefano Terrazzino. Ich wczorajsze tango, jak powiedział Pan Grabowski, to taniec z charakterem. Wyróżniał się na tle innych tym, że czekało się z zainteresowaniem na każdy kolejny element układu. Plus także za bardzo pasujące do całości występu wykorzystanie rekwizytów jakim były wachlarze.

  21.09.2021 21:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×