"Taniec z gwiazdami". Narzeczony Sandry Kubickiej jest zazdrosny o Adama Adamonisa?

Sandra Kubicka zdradziła czy jej narzeczony jest zazdrosny o jej partnera w "Dancing with the stars". Modelka powiedziała także, jak radzi sobie z zazdrością ukochanego.

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10" w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Sandra Kubicka, supermodelka, która jest jedną z uczestniczek 10. edycji "Tańca z gwiazdami" niedawno zaręczyła się. Jej wybrankiem jest brazylijski biznesmen, który na co dzień mieszka na Florydzie w USA.

Sandra Kubicka odpowiada na ataki Żory Korolyova!Zobacz więcej

Sandra Kubicka zdradziła nam, czy jej narzeczony jest zazdrosny o Adama Adamonisa - partnera z "Dancing with the stars".

Oczywiście dla niego nie jest to przyjemne, jak widzi jak inny mężczyzna obejmuje jego kobietę i udają na parkiecie jakieś love story.

Jak modelka poradziła sobie z zazdrością ukochanego?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fajnie, że w 3 odc. za sprawą Sandry i Adama było pierwsze paso doble tej edycji (gość)

    ale zgadzam się z Michałem Malitowskim. Było tam mało techniki. Głównie aktorstwo. Adam Adamonis mówił w jakimś wywiadzie, że zawsze gdy sam tańczył turniejowo przemycał w choreografiach dużo aktorstwa. Ale tu było tego już za dużo. Fajna muzyka pasująca super do paso, ale tu miałam chwilami wrażanie, że to freestyle, a nie paso doble. Kostiumy i charakteryzacja naprawdę fajne, ale sam taniec zawiódł. Uwielbiam rzetelność i bezkompromisowość ocen Michała Malitowskiego. Pani Iwona zdecydowanie przesadziła z oceną. Zawyżyła ją. (Podobna sytuacja była w 1 polsatowskiej edycji tzg też z paso. Wtedy Joanny Moro- tym pierwszym. Iwona dała bodaj 10, a Michał zdecydowanie niżej. I wtedy też się z nim absolutnie zgadzałam.)

    03.10.2019 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×