"Taniec z gwiazdami". Nicole Bogdanowicz i Edyta Zając w 11. edycji "Dancing with the stars"! Zagrożą Julii Wieniawie?

Kolejne nazwiska uczestników 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" są już znane? Tym razem mówi się, że na parkiecie pojawią się Nicole Bogdanowicz i Edyta Zając. Zagrożą Julii Wieniawie?

Multimedia

Gwiazda "Przyjaciółek" i żona piłkarza w "Tańcu z gwiazdami"

Nowa edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce rozpoczną się pierwsze treningi par, lista uczestników jest już więc domykana. W mediach pojawiła się informacja o tym, że na parkiecie pojawią się Nicole Bogdanowicz i Edyta Zając.

Nicole Bogdanowicz jako Julka dorastała na oczach widzów. Jak zmieniła się przez lata?Zobacz więcej

Edyta Zając to modelka, która zaistniała w show biznesie po ślubie z piłkarzem, Jakubem Rzeźniczakiem. Na swoim koncie ma już występ w innym programie rozrywkowym - "Agent - Gwiazdy". Niedawno głośno było rozstaniu modelki i piłkarza. Nicole Bogdanowicz to z kolei 22-letnia aktorka znana z roli Julki w serialu "Przyjaciółki".

Przypomnijmy, że na prawdopodobnej liście uczestników 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" są już Karolina Gilon, Sara Boruc, Ronnie Ferrari, Blanka Lipińska, Tomasz Oświeciński oraz Julia Wieniawa, która już teraz typowana jest na faworytkę wiosennej odsłony show.

Anna Karwan pierwszą uczestniczką 11. edycji "Dancing with the stars"! Wie już, z kim zatańczy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 15 lat od pierwszej edycji TzG w Polsce (gość)

    Dlatego liczę na sensowny skład uczestników. Tancerzy zresztą też. Lubię Nicole. Oby tylko nie sparowano jej z Adamem Adamonisem. Po ostatnich zawirowaniach z nim związanych lepiej żeby zastąpiono go innym tancerzem. Może Nicole i Stefano Terrazzino. Tworzyliby ładną parę. W tym roku mija też 15 lat Stefano w Polsce. Choć w TzG pojawił się później. Mój proponowany skład tancerzy na tę edycję jest następujący. Przy 10 parach. Tancerze: Stefano Terrazzino (powrót mistrza nad mistrzami i docenienie go na to 15-lecie), Misza Steciuk (szansa na obecność w pr. dłużej niż ostatnio), Wojciech Jeschke (teraz już nie tylko na zastępstwo), Kamil Kuroczko (szansa na zdolniejszą uczennicę niż ostatnio), Rafał Maserak (tancerz związany z programem od samego początku). Tancerki: Paulina Biernat (powrót i szansa na wreszcie wysoką, zasłużoną lokatę), Sara Janicka (szansa na zdolniejszego ucznia niż ostatnio), Walerija Żurawlewa (powrót po przerwie, a nie w kółko ci sami), Lenka Klimentowa (wreszcie bez asysty Jana), Sylwia Madeńska (nowa tancerka).

    13.01.2020 20:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×