"Taniec z gwiazdami". Nowość w programie! Gwiazdy zatańczą z... Gwiazdami! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tego jeszcze nie było. W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" nowe pary w tańcu stworzą pozostałe w show gwiazdy. Wśród nich będzie para jednopłciowa. Jak uczestnicy radzą sobie z przygotowaniami?

Multimedia

"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODCINEK 6. SEZON 6. W PIĄTEK O GODZ. 20:05 W POLSACIE!

Na parkiecie zobaczymy Ulę Dębską i Misheel Jargalsaikhan w sambie. Olga Kalicka i Adam Zdrójkowski spróbują swoich sił w jivie, a Ewa Błachnio i Robert Wabich pokażą jak się tańczy tango. Ich partnerzy i nauczyciele z programu będą podpatrywać swoich podopiecznych i nieco im pomogą.

- Tańczymy tango z Ewcią, Jacek z Hanią nam pomagają. Śmiejemy się, że coraz mniej są nam potrzebni w tym tańcu. Dzieje się coś nowego. Dwa miesiące kręciłem piruety z Hanią, teraz z Ewą, nie wiem co będzie dalej. Robi się coraz ciekawiej. Nie może być tak, że będę tańczył tylko z Hanią, muszę próbować swoich sił w innych duetach – mówi Robert Wabich.

- Znajduję wiele podobieństw między moimi partnerami tanecznymi i powoli zaczynają mi się mylić. Na Roberta mówię Jacek i odwrotnie. Jak się zapomnę to i na Hanię powiem Robert, ale to akurat ma sens, bo Hania ma dużo cech przywódczych. Mam wrażenie, że poziomy między naszą czwórką się naprawdę wyrównały. Hanna z Jackiem na dniach biorą udział w turnieju tanecznym i waham się, czy nie zgłosić się z Robertem – dodaje ze śmiechem Ewa Błachnio.

W tym odcinku po raz pierwszy w jesiennej edycji pary wykonają po dwa tańce w parach (wcześniej tańczyli też w grupach). Gwiazdą muzyczną programu będą Cugowscy, którzy wykonają swój hit "Zaklęty krąg".

Co o swoim duecie z Misheeel Jargalsaikhan powiedziała nam Ula Dębska? Czy ich partnerzy - Jan Kliment i Wojtek Jeschke je wspierają? Zobacz wideo!

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI". OLGA KALICKA KONTUZJOWANA! BĘDZIE MUSIAŁA ODEJŚĆ Z PROGRAMU? [ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". ULA DĘBSKA: CIESZĘ SIĘ, W SAMBIE KTOŚ MNIE POCHWALIŁ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Fan Ewy i Roberta (gość)

    To będzie hit!!!

    06.10.2016 13:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×