"Taniec z gwiazdami" odcinek 2. Rafał Szatan i Lenka Klimentova odpadli! Kolejni faworyci pożegnali się z programem? Kto wypadł najlepiej?

W 2. odcinku "Tańca z gwiazdami" znowu pojawiły się skrajnie wysokie i niskie noty. Tym razem z programem musieli pożegnać się Rafał Szatan i Lenka Klimentova!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" odcinek 2. - co się wydarzyło

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Rafał Szatan i Lenka Klimentova, którzy zatańczyli jive'a do utworu "It's Not Unusual" Toma Jonesa. Występ pary nie do końca przypadł jurorom do gustu. Andrzej Grabowski zdradził, że wie, że partner tańczy dobrze, kiedy przestaje patrzeć na tancerkę, a zauważa, z kim tańczy. - Tym razem patrzyłem na nią - skwitował juror. Para otrzymała w sumie 17 punktów.

Następnie Ola Kot ii Tomasz Barański zatańczyli fokstrota. Michał Malitowski przyznał, że jest przekonany, że Olę stać na więcej, tylko brakuje jej pewności siebie. Jury oceniło ich występ na 21 punktów.

Sandra Kubicka odpowiada na ataki Żory Korolyova!Zobacz więcej

Walca wiedeńskiego zatańczyli Akop Szostak i Sara Janicka i otrzymali 15 punktów. 22 punkty dostali Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Magda Bereda i Kamil Kuroczko zaprezentowali quickstepa. - Bardzo łądnie śpiewasz i niech to będzie recenzja twojego występu - powiedział Andrzej Grabowski. Michał Malitowski też nie umiał znaleźć pozytywów tego tańca. Para otrzymała 12 punktów.

Kolejny jive tego wieczoru należał do Adama Małczyka i Hanny Żudziewicz. Michał Malitowski był pod wrażeniem, że uczestnik potrafi rzeczywiście bawić się podczas tego tańca. Iwona Pavlović przyznała, że jej się podobało. Oczywiście jurorka znalazła sporo rzeczy, nad którymi trzeba pracować. Finalnie Adam i Hanna zostali ocenieni na 24 punkty.

Monika Miller i Jan Kliment zaprezentowali tango, które pomimo wielu błędów podobało się Michałowi Malitowskiemu. Podobne zdanie mieli pozostali jurorzy i dali 16 punktów.

Joanna Ruda Lazer i Rafał Maserak zatańczyli jive'a. To był kolejny występ w tym odcinku, który pomimo widocznych błędów podobał się jurorom, którzy swoje zadowolenie pokazali również w punktacji - 26 punktów.

Najlepsze zdjęcia z 1. odcinka! Jak prezentowali się uczestnicy jublieuszowej edycji? Zobacz więcej

Fokstrota zatańczyli Damian Kordas i Janja Lesar, który został doceniony przez jurorów - 22 punkty. Następnie Sandra Kubicka i Adam Adamonis zatańczyli walca angielskiego. - Zdecydowanie najlepszy występ tego wieczoru - powiedział bez wahania Michał Malitowski. Sandra i Adam dostali 27 punktów.

Z programu odpadli Rafał Szatan i Lenka Kliment!

Zobacz galerię

Jan Kliment zdradza czy lepiej tańczą Polacy czy Czesi i czy Lenka jest zazdrosna o jego partnerki taneczneZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Mia (gość)

    Musiał odpaść, bo żona musi wygrać.

    22.09.2019 09:53
  • szkoda, bo liczyłam na to, że zajdą zdecydowanie dalej (może nawet finał lub półfinał) i ze względu na Rafała i ze względu na Lenkę (gość)

    Wydaje mi się, że zostali trochę za surowo ocenieni przez jury. Trzymałam kciuki za wszystkich panów-gwiazdy bo jest ich tylko 4, a pań aż 7. Liczyłam, że odpadnie któraś z nich i ta dysproporcja będzie się powoli wyrównywać. Większość z panów-uczestników radzi sobie całkiem nieźle. Facet mógłby wreszcie wygrać, bo dawno tak nie było. Mężczyzna zwyciężył ostatnio w 6 polsatowskiej edycji. A jeszcze fajniej byłoby gdyby cały finał był męski. Mam na myśli Adam Małczyk kontra Damian Kordas. Taka sytuacja miała miejsce jeszcze dawniej bo w ostatniej edycji w tvn.

    21.09.2019 12:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×