"Taniec z gwiazdami" odcinek 3. Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak odpadli! Kto zatańczył najlepiej?

W 3. odcinku "Tańca z gwiazdami" znowu nie zabrakło emocji. Tym razem z programem pożegnali się Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" odcinek 3. - co się wydarzyło

W 3. odcinku jako pierwsi na parkiecie pojawili się Akop Szostak i Sara Janicka. Para zatańczyła jive'a do przeboju zespołu Queen "Don't stop me now" i otrzymała 16 punktów. Michał Malitowski i Iwona Pavlović zgodnie przyznali, że Akop często wypadał z rytmu. Po występie Szostak zaskoczył żonę wręczając jej wielki bukiet kwiatów z okazji szóstej rocznicy znajomości.

Po przerwie Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zaprezentowali się w fokstrocie. "The Queen is back" podsumował ich taniec Michał Malitowski. Para zebrała łącznie 27 punktów. Następnie rumbę zatańczyli Magda Bereda Kamil Kuroczko. Podobnie jak w poprzednim odcinku otrzymali zaledwie 12 punktów.

Leszek Miller w "Tańcu z gwiazdami"? Wnuczka namówi byłego premiera?Zobacz więcej

Damian Kordas i Janja Lesar zatańczyli cha-chę. Jury oceniło ich występ pary na 23 punkty. Później na parkiecie pojawili się Sandra Kubicka i Adam Adamonis w pasodoble.

Druga cha-cha tego wieczoru należała do Rudej i Rafała Maseraka. Para zatańczyła do utworu wokalistki - "To co nam było" i zdobyła łącznie 21 punktów. Dla Michała Malitowskiego było za mało cha-chy w cha-chy.

Monika Miller i Jan Kliment zaprezentowali rumbę. Jury przyznało im 22 punkty. Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz zatańczyli quickstepa w rytm hitu Sławomira "Miłość w Zakopanem" i otrzymali 23 punkty.

Narzeczony Sandry Kubickiej jest zazdrosny o Adama Adamonisa?Zobacz więcej

Jako ostatni pojawili się na parkiecie Ola Kot i Tomek Barański. Para zatańczyła cha-chę. Michał Malitowski i Andrzej Grabowski przyznali im po 9 punktów, natomiast Iwona Pavlović jedynie 5. Ola i Tomek zdobyli łącznie 20 punktów.

Z programu odpadli Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak

Zobacz galerię

Rafał Maserak czuje się niepewnie przy Rudej? "Tańczyła jak szalona!"Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • jakoś tak przeczuwałam taki wynik (gość)

    Myślę, że odpadli dlatego, że pomyłka Rudej w krokach była niestety dość mocno widoczna. Nie zmienia to jednak faktu, że nie byli najsłabszą parą i szkoda, że odpadli. Mimo sympatii dla Magdy i uznania i sympatii dla Kamila uważam, że to oni powinni odpaść. Magda trzeci raz z rzędu była najsłabsza i trzeci raz z rzędu uzyskała tę samą notę.

    03.10.2019 23:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×