"Taniec z gwiazdami" odcinek 3. Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic poza programem. Byli najgorsi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 3. odcinek tej edycji "Tańca z gwiazdami". Weselna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom, więc wszyscy szaleli na parkiecie! Zobaczcie, kto tym razem odpadł z programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Multimedia

Jako piersi na parkiecie pojawili się Angelika Mucha i Rafał Maserak, którzy zatańczyli quickstepa do hity "Prawy do lewego". Angeliko, dzisiaj widziałam dwie Angeliki. Pierwszy raz widziałam, że twoje mięśnie drgnęły! - powiedziała Iwona Pavlović. Cały czas się wstydziłaś, szkoda - powiedział Andrzej Grabowski. Ocena pary: 19 punktów.

Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski na warsztat wzięli rumbę. Troszeczkę poza rytmem, ale jesteś dowodem na to, że wzrost nie przeszkadza, aby dobrze tańczyć tańce latynoamerykańskie - powiedziała Pavlović. Było naprawdę fajnie, było super, tylko tam pośrodku się pomyliłaś - skomentowała występ Ola Jordan. Para otrzymała 31 punktów.

Kasia Dziurska i Tomasz Barański przejęli parkiet jako para numer trzy. Ten taniec był trochę jak nasze koleje, dojechaliście, ale trochę spóźnieni - skomentowała występ Iwona Pavlović. Para uzyskała 24 punkty.

Pasje gwiazd na parkiecie. Z programu odpadły dwie pary! Sprawdź kto! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov zmierzyli się z walcem wiedeńskim. Pani projektantko, bardzo udany projekt. Ładnie i romantycznie - powiedziała Ola Jordan. Patrzyłam na twoje stopy i nie znalazłam błędu! - dodała Pavlović, natomiast Michał Malitowski skontrował: Musisz w siebie bardziej uwierzyć, ale zrobiłaś postęp.. Ocena pary to 27 punktów.

Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic zaprezentowali się w salsie. Zatańczyliście bardzo pięknie - powiedział Andrzej Grabowski. Wiktoria, od ciebie jest większe oczekiwanie, bo możesz więcej i lepiej zatańczyć - dodała Ola Jordan. Para uzyskała 26 punktów.

Popek i Janja Lesaer szaleli w rumbie. Byłeś skupiony, stworzyło to dla mnie pewną magię i partnerowałeś świetnie. Najlepszy wykon na teraz - powiedział Michał Malitowski. Było skoncentrowanie, naprawdę próbowałeś zrobić jak najlepiej, gratuluję - dodała Ola Jordan. Para zdobyła 32 punkty.

Zobaczcie, co się działo za kulisami 2. odcinka "Dancing with the Stars"! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa zatańczyli quickstepa. No ja myślałam, że Jarek Kret odpadł z programu, a tutaj wrócił pod postacią Krzysztofa... Dzisiaj słabo. - powiedziała Iwona Pavlović. I co z tego, że twój quickstep przypominał polkę? W tym tańcu było sporo radości - powiedział Andrzej Grabowski. Para zgromadziła 18 punktów.

Beata Tadla i Jan Kliment postawili na walc wiedeński. Czekam na Beatę z pierwszego odcinka, tam naprawdę byłaś ty, a tutaj wszystko takie wyuczone - powiedziała Pavlović. Słabo było, byłaś zagubiona, ale to też trochę wina Janka, sorry - dodał Malitowski. Ocena pary: 22 punkty.

Renulka bierze ślub, a Popek ocieka seksem. Tak było na próbach do weselnego odcinka "Tańca z gwiazdami"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh zatańczyli cha-chę. Widać, że się starasz, ale poza rytmem, kochany - skomentował Michał Malitowski. Mało było tej cha-chy, a jak była, to nie była dobra - dodała Ola Jordan. Para na swoim koncie zapisała 20 punktów.

Z PROGRAMU "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODPADLI WIKTORIA GĄSIEWSKA I OSKAR DZIEDZIC

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
 • jola (gość)

  Szkoda Wiktorii, była faworytką. Niestety o tym kto odpadnie, decydują widzowie. Dlatego osoby bardziej popularne mają większe szanse na wygraną, bo mają więcej fanów.

  17.03.2018 16:26
 • Micho (gość)

  Mucha i Maserak jako PIERSI ... dobre :)

  17.03.2018 14:39
 • skandal (gość)

  Wiktoria to na nią ggłosowałem a taki Popek to w 1 programie powinien odpaść

  17.03.2018 13:20
 • skandal (gość)

  Wiktoria to na nią ggłosowałem a taki Popek to w 1 programie powinien odpaść

  17.03.2018 13:20
 • skandal (gość)

  Wiktoria to na nią ggłosowałem a taki Popek to w 1 programie powinien odpaść

  17.03.2018 13:19
 • gość (gość)

  Coś jest nie tak. Albo to jest TANIEC albo skakanie, podnoszenie i nie wiadomo co. jak może być zagrożona para, która od początku programu otrzymuje od sędziów bardzo wysokie noty i jest w czołówce punktacji. Wiktoria i Oskar pewnie się nie spodziewali takiego obrotu sprawy. Ja też. Renata tańcz i nie próbuj dorównać poziomowi nie zagrożonych par.

  17.03.2018 11:58
 • Gosc (gość)

  Renata tworzy gidyjowaty taniec. Jest ,,ni jaka,,....Wiktoria miała w sobie to ,,coś,,...Noty są nie sprawiwdliwe i sugerowane.

  17.03.2018 10:53
 • Wika (gość)

  Tańce wcale nie pasowały do granych utworów. W tańcu inny rytm a w piosence inny. Trzeba było tańczyć na pamięć nie słuchając muzyki

  17.03.2018 10:51
 • Gość (gość)

  Całe to głosowanie to jedno wielkie oszustwo jak mozna skrytykować pary które dawały z siebie wszystko mają poczucie rytmu i ich się odwala a taki Popek który nie ma wogole poczucia rytmu sztywny jak kolek dostaje najwyższe noty już dawno powinien wylecieć do żadnego tańca się nie nadaje tylko do stania. To że podnosił tancerke do góry co to za taniec żenada.

  17.03.2018 10:28
 • Alicja (gość)

  Wiktoria najlepsza wiec trzeba ja unieszkodliwic zgroza

  17.03.2018 10:18
 • KM (gość)

  Zasady głosowania powinny być zmienione . Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Odpadła najzdolniejsza para. Ci co zostali, a wiedzą, że są słabi, sami pewnie czują się zażenowani. Właściwie to honorowo powinni zrezygnować z tego programu. Teraz do odstrzału pewnie będzie Renata, no bo jest zagrożeniem dla reszty towarzystwa.

  16.03.2018 23:25
 • Juhu (gość)

  Polszmat to dno!!!! Wiktoria najlepsza

  16.03.2018 22:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×