"Taniec z gwiazdami" odcinek 4. Odpadli Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz. Wszystko przez kontuzję?

W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnali się Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz. Czy wszystkiemu była winna kontuzja? Co jeszcze wydarzyło się w "Dancing with the stars"?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" odcinek 4. - co się wydarzyło

Odcinek zaczął się od wspólnego występu wszystkich tancerzy i tancerek do hitu lat 80. "Szklana pogoda". Następnie jako pierwsi na parkiecie pojawili się Sandra Kubicka i Adam Adamonis, którzy zatańczyli fokstrota. - Zachwyciła mnie twoja staranność pracy stóp - powiedziała Iwona Pavlović. Jurorzy przyznali tej parze 26 punktów.

Jive'a zatańczyli Magda Bereda i Kamil Kuroczko. - Ja widzę, że ty się starasz, ale może taniec to nie jest twoja bajka - próbowała pocieszyć Magdę Czarna Mamba dodając, że nie widzi żadnej poprawy i ma wypisaną całą listę błędów. - Iwona ocenia tak jakby oceniała turniej tańca* - stwierdził Andrzej Grabowski, ale para i tak otrzymała jedynie 11 punktów.

Szalone lata 80. na parkiecie! Wiemy, co zatańczą uczestnicy "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Po występie Oli Kot i Tomasza Barańskiego Michał Malitowski cieszył się, że Ola wzięła do siebie uwagi i poprawił sylwetkę. Iwona Pavlović widziała nadal trochę błędów, ale ogólnie podobał się jej ten taniec. Para otrzymała 22 punkty.

Paso doble z gościnnym udziałem Piotra Cugowskiego zatańczyli Akop Szostak i Sara Janicka Michał Malitowski zaznaczył, że uczestnik dobrze partneruje swojej tancerce, jednak w jego występach wciąż wkrada się wiele błędów. Występ został oceniony na 17 punktów.

Quickstepa zaprezentowali Monika Miller i Jan Kliment, a na scenie towarzyszył im Grzegorz Skawiński. - Było lekko ciężkawo dzisiaj - oceniła Czarna Mamba. Jury w sumie przyznało 17 punktów.

Szpagaty, kuse sukienki i długie rozporki, czyli seksowne nogi gwiazd w 3. odcinku "Tańca z gwiazdami"Zobacz więcej

Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz zatańczyli chachę. Iwona Pavlović rozumiała ból Adama, który tańczył z kontucją. Jurorka przyznała także, że w występach widać syndrom 4. odcinka. Para otrzymała 17 punktów.

Damian Kordas i Janja Lesar to kolejna para, która zatańczyła paso doble. Michał Malitowski był dość krytyczny w swojej ocenie, a Andrzej Grabowski przyznał, że patrzył w zupełnie inne miejsce. Damian i Janja dostali w sumie 27 punktów.

Sambę zatańczyli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. - Ku mojemu zaskoczeniu nie była to jesień średniowiecza, a jesień brazylijska pełna rytmów - Michał Malitowski był pod wrażeniem. Iwona Pavlović doceniła fakt, że widać, że Basia jest pracowita i bardzo przykłada się do każdego występu. Basia i Jacek dostali 26 punktów.

"Taniec z gwiazdami" - kto odpadł?

Po podsumowaniu głosów widzów i punktacji jurorów z "Dancing with the stars" odpadli Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bardzo przykro, że odpadli Adam i Hania (gość)

    Ostatni raz tak żal mi było pary żegnającej się z programem w poprzedniej edycji. Mam na myśli Agnieszkę Radwańską i Stefano Terrazzino. Znów nastąpił tzw. kryzys 4 odcinka. Bardzo, bardzo szkoda Adama i Hani. Adam był fantastyczny w całym programie. Raz zdobyli mniej punktów i od razu odpadli. Myślałam, że głosujący jednak ich wesprą. Ale z drugiej strony trudno byłoby mu dalej trenować z taką kontuzją. Może to zadecydowało o takim wyniku. To wszystko wywołuje mieszane uczucia, bo w całym programie był świetny, ale zdrowie najważniejsze. Ogromny szacunek za wczorajszy występ. :) ♥

    05.10.2019 12:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×