"Taniec z gwiazdami". Oficjalne zdjęcia par 9. edycji "Dancing with the stars"! Jak się prezentują?

Czas na nową edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Wszystkie pary są już znane i mamy też ich oficjalne zdjęcia! Zobacz, jak się prezentują!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Znamy już wszystkie pary nowej edycji "Tańca z gwiazdami"! 12 nowych gwiazd i ich taneczni partnerzy od marca będą pokazywać się w nowych dla widzów odsłonach.

Jak tańczy Białach z "Policjantek i policjantów"? Zobacz jego trening przed 1. odcinkiem "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Wiosną 2019 roku na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" będziemy oglądać: Tamarę Gonzalez Pereę (Macademian Girl), Qczaja, Joannę Mazur, Jakuba Kucnera, Dominikę Tajner-Wiśniewską, Mariusza Węgłowskiego, Annę Jagodzińską, Czadomana, Agnieszkę Radwańską, Gimpera, Justynę Żyłę i Sebastiana Stankiewicza. W ich tanecznej przygodzie wspierać ich będą: Rafał Maserak, Paulina Biernat, Jan Kliment, Lenka Klimentova, Wojciech Jeschke, Kasia Vu Manh, Michał Jeziorowski, Walerija Żurawlewa, Stefano Terrazzino, Natalia Głebocka, Tomasz Barański i Janja Lesar.

Taneczne postępy co tydzień oceniać będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, Ola Jordan, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. "Taniec z gwiazdami" ponownie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Agnieszka Radwańska nie weźmie pieniędzy za "Taniec z gwiazdami"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Zyla jest a gdzie Bandziorek bo to dla niej odpowiedni partner no chyba ze i on sie wypiol

  20.02.2019 16:02
 • naprawdę ładne zdjęcia (gość)

  Fajnie dobrane pary. Najładniejsze zdjęcie i najlepiej dobrana para to Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. To będzie 11 edycja Terrazzino więc w porównaniu z Klimentem, a zwłaszcza Maserakiem nie aż tak dużo. Dopiero otwiera drugą 10 i co najistotniejsze pozwala widzom za sobą zatęsknić. No i to też będzie taki mały jego jubileusz- 5 edycja w Polsacie. Trzymając się tych 5 życzę mu 5 zwycięstwa. Gdyby tak było byłby to, używając nomenklatury sportowej, a konkretnie piłkarskiej, jego hat trick w polsatowskim TzG.

  20.02.2019 14:28
 • MD (gość)

  Piękni , młodzi i roztańczeni. Super.

  20.02.2019 08:21
 • MD (gość)

  Piękni , młodzi i roztańczeni. Super.

  20.02.2019 08:20
 • Mery (gość)

  Zylowa najbrzydsza

  19.02.2019 18:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×