"Taniec z gwiazdami". Ola Jordan o finale "Dancing with the stars": Gimper nie jest konkurencją dla Joasi!

W finale 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"na parkiecie zmierzą się Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Co o finałowych parach sądzi jurorka, Ola Jordan?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" FINAŁ w piątek, 17.05.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Finał 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" należeć będzie do dwóch par: Joanny Mazur i Janka Klimenta oraz Tomasza "Gimpera" Działowego i Natalii Głębockiej. Obecność tego drugiego duetu w finale wzbudza jednak niemałe kontrowersje.

Burza w sieci po wynikach półfinału! Fani Tamary Gonzalez Perey i Rafała Maseraka są wściekli!Zobacz więcej

Dzięki głosom widzów Gimper wyeliminował z programu świetnie tańczącą Tamarę Gonzalez Pereę i jej tanecznego partnera, Rafała Maseraka. Stało się tak, mimo że to właśnie oni według jurorów powinni towarzyszyć Joannie i Jankowi w finale. Przez cały półfinał podkreślali bowiem, że panie swoim tańcem zdecydowanie prześcigają Gimpera. Youtuber usłyszał w tym odcinku sporo gorzkich słów.

- My możemy dać swoje oceny i wypowiedzi, ale tak naprawdę wszyscy mogą głosować tak, jak chcą głosować - podkreśla Ola Jordan. - Szkoda, że Tamara nie weszła do finału, ale mam nadzieję, że Tomek da z siebie wszystko w czasie finału - dodaje, po czym wskazuje: - Tomek nie jest konkurencją dla Joasi. Co jurorka sądzi o tańcu drugiej finalistki 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Zobacz wideo!

Zmysłowa Joanna, waleczna Tamara, pasiasty Gimper i goście na widowni. Zobacz najlepsze zdjęcia z półfinału "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • oby słowa Oli okazały się prorocze-niech taniec wygra-bo to w końcu program o tańcu (gość)

    Ola tuż przed finałem już nie była tak delikatna w punktacji. Nawet surowsza od Iwony. Zwłaszcza w latino, które wydaje się być jej bliższe. Tak otwarcie jak w piątek jury jeszcze nigdy nie mówiło kto ma być w finale.

    12.05.2019 19:14
  • Teresa (gość)

    Tańca z gwiazdami nie ma sensu już oglądać ,bo Gimper żadna konkurencja dla Asi

    11.05.2019 10:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×