"Taniec z gwiazdami". Ola Jordan odchodzi z "Dancing with the stars"! Co się stało? Kto ją zastąpi?

Chociaż do startu 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" jest coraz mniej czasu, to wszystko wskazuje na to, że modyfikacji ulegnie jury show! Z programem właśnie rozstała się Ola Jordan! Co się stało? Kto ją zastąpi?

Multimedia

OLA JORDAN ODCHODZI Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI"!

O tym, że Ola Jordan opuściła jury programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" dowiedzieliśmy się za pośrednictwem mediów społecznościowych programu. Tancerka i jurorka jeszcze nie skomentowała ani w żaden sposób nie umotywowała swojej decyzji.

Ola Jordan do jury programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" dołączyła w 2018 roku i oceniała uczestników 8. oraz 9. edycji show. Chociaż starała się być profesjonalna i rzeczowa, to jednak wielu widzom jej oceny nie przypadły do gustu, a część widowni wprost wskazywała, że jest najsłabszym ogniwem składu sędziowskiego programu. Czy właśnie to przeważyło, że Ola Jordan odeszła z "Tańca z gwiazdami"?

Tancerki i tancerze w pierwszym zwiastunie jubileuszowej edycji!Zobacz więcej

Na razie nie wiemy też kto zastąpi Olę Jordan w jury. Niewykluczone, że podobnie jak w poprzedniej edycji będziemy mieć do czynienia z trzyosobowym składem sędziowskim. Telewizja Polsat jeszcze nie podała konkretów w tej sprawie.

Jak podobała Wam się Ola Jordan jako jurorka "Tańca z gwiazdami"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    Oczywiście chodziło mi o opinię Zuzy. Sorki.

    03.09.2019 11:15
  • Ela (gość)

    Muszę zgodzić się z Dużą. Przez p. Grabowskiego w TZG, przestałam oglądać ten program (chociaż bardzo go wcześniej lubiłam). Grabowski jest tu całkowicie nie na miejscu. Ani merytoryczny, ani dowcipny. Niby się stara, ale tak naprawdę to tylko kreuje siebie. Producenci mogliby się trochę wysilić i znaleźć osobę naprawdę inteligentną, choćby wcześniejszego laureata, który poznał już arkana taneczne.

    03.09.2019 11:12
  • Me (gość)

    Jak dla mnie Jordan była zbyt sztuczna, często nie wiedziała co powiedzieć, a potem się okazywało, że jako zawodowiec miała zupełnie inną ocenę niż Pavlović, zazwyczaj patrzyła jaką ocenę da, a potem sama dawała 1 mniej, rzadko naprawdę wyrażała swoją opinię co do tańca. A jeśli chodzi o Grabowskiego, to dla mnie jest spoko. Od początku TzG jeszcze w TVN były 2 osoby, które oceniały profesjonalnie i 2, które wypełniały jury, podbijały punktację i wprowadzały więcej pozytywnych rzeczy. Tak samo z Grabowskim, jest wypełniaczem w jury i ma podbijać punkty, Jordan też taka była, ale uważam, że jako zawodowiec powinna oceniać bardziej profesjonalnie.

    03.09.2019 00:11
  • Klops (gość)

    Szkoda Oli że odchodzi, natomiast Grabowski jest okropny.

    25.08.2019 17:38
  • Basia (gość)

    Gowno

    24.08.2019 15:00
  • Mati (gość)

    Moim zdaniem każdy z grona jury w TzG jest troche nietaktem Grabowski na juz wywalone na to co mowi Pavlowic patrzy na wyglad a nie na taniec a Malitowski jest taki poiem ,,rozpuszczony w tym programie" Jordan jest a raczej byla rez słabym ogniwem oceniała nie sprawiedliwie a jeszcze wczesniej Tyszkiewicz ona również jest slabom jurorka patrzyla tylko na pozytywy a nie faktyczna calosc tanca co, a jak wiadomo kazdy juror daje obiektywna ocene tanca kazdej z pary a widzowie sa tez slabymi krowami glosuja na osobe slawna ladna czy slawna a nie na jak najlepszym tańcu a i jeszcze Sykut-Jeżyna dla mnie ona jest nie potrzebna w tym programie niech skonczy z tym i niech hoduje jagody bo nawet na jeżyny jej niestac a Pan Ibisz najwiekszy glupek programu musi byc wszedzie i zawsze tak jak kurdej szatan bawet do tzg sie zachcialo przyjsc ten program po 7 edycji schodzi na psy :-P

    24.08.2019 14:57
  • Waldi (gość)

    Witam Moim zdaniem Pani Aleksandra Jordan była dobrym Jurorem który znał się na rzeczy jednak ja za nią nie przepadałem jako za osoba dla mnie zbyt wiele sztuczności Było w Pani Oli Jordan ale to moja prywatna opinia i nie chcę tu nikogo urazić a już tym bardziej samej Pani Oli Jordan jednak w kolejnej edycji liczę na lepszego jurora jeśli oczywiście Polsat zaprosi kogoś w miejsce pani Oli Jordan. a Pani Oli Jordan życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia zawodowego i spełnienia marzeń.

    20.08.2019 22:27
  • Ela Biczel (gość)

    Ja uważam. Ze dobrze oceniała A jestem wielbicielka tego programu mówiła prawdę co trzeba poprawić A co dopracować jeszcze lepiej ☺☺

    20.08.2019 14:49
  • Ola była fajną, sympatyczną i co ważne rzetelną jurorką (gość)

    Dużo lepszą od Pana Andrzeja Grabowskiego. Co prawda on też się trochę wyrobił, ale faktycznie ostatnio prestiż tzg trochę jakby podupadł. Trochę też przez decyzje produkcji co do części uczestników. Dobrze, że teraz do jury wraca Michał Malitowski. Mimo, że to pr. rozrywkowy bardzo sobie cenię profesjonalne oceny. Mimo wszystko powinien tam być najważniejszy taniec. Ola właśnie tak na to patrzyła i to było super. Jeśli faktycznie rezygnuje z powodów rodzinno-osobistych (pogłoski o ciąży) to życzę jej wszystkiego dobrego. :) Może kiedyś jeszcze wróci jako jurorka. Teraz podobno skład ma być znów trzyosobowy. Choć skoro produkcja wie o zmianach wcześniej niż ostatnio to tym razem powinni dać kogoś na zastępstwo za Olę- nawet jednosezonowe. Może znów Beata Tyszkiewicz, albo jeśli chcą zachować przewagę profesjonalistów w jury to np. Stefano Terrazzino. Byłoby super skoro nie będzie go w tej edycji jako tancerza. Już raz zastępował Michała Malitowskiego więc doświadczenie ma.

    19.08.2019 13:02
  • Ala (gość)

    Ola jest najlepsza

    18.08.2019 13:40
  • Hanna Wesołowska (gość)

    Pani Ola Jordan jest super.Podobają mi się jej komentarze.Ma takt

    Pani Ola Jordan jest super.Podobają mi się jej komentarze

    18.08.2019 11:20
  • Monika (gość)

    Ola była OK natomiast Grabowski jest tragiczny... Sprawił że Show straciło prestiż :-( jego bardzo prostackie komentarze sprawiaja że mam mdłości i że przełączam na inny kanal

    18.08.2019 10:51
  • Aha (gość)

    Aha

    18.08.2019 09:53
  • Zuza (gość)

    Ola była ok,ja nie widzalabym Grabowskiego. W ostatniej edycji mówił najwięcej o swoim schudnięciu,na tańcu się nie zna i zwyczajnie klepie trzy po trzy. Irytujący.

    18.08.2019 08:50
  • ZASTAPI SHOW JURY JULIA WROBLEWSKA (gość)

    ILONA OSTROWSKA

    17.08.2019 20:09
  • Fan (gość)

    Najbardziej wkurzającym i nie znający się na rzeczy jest Ferdek.

    17.08.2019 12:24