"Taniec z gwiazdami". Ola Jordan urodziła! Jurorka "Dancing with the stars" po raz pierwszy została mamą!

Ola Jordan urodziła! Jurorka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" po raz pierwszy została mamą, o czym poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Multimedia

Ola Jordan urodziła!

Ola Jordan przez dwie edycje (8. i 9.) zasiadała w jury "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", a kiedy zaszła w ciążę postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy przy show w Polsce. Na co dzień mieszka bowiem w Wielkiej Brytanii. Teraz poinformowała świat, że właśnie została mamą!

Ola Jordan zdradziła płeć dziecka! Urodzi chłopca czy dziewczynkę?Zobacz więcej

O swojej ciąży Ola Jordan powiedziała po raz pierwszy na łamach brytyjskiego magazynu "Hello". Po kilku miesiącach, w sobotę 29.02.2020 r. na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie rączki córeczki i napisała: "Już tu jest i jest idealna".

Ola Jordan - kim jest?

Ola Jordan to tancerka, która od lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Występowała w brytyjskich edycjach "Tańca z gwiazdami", partnerując brytyjskim celebrytom. W finale siódmego sezonu, wraz z dziennikarzem BBC Chrisem Hollinsem wygrała Kryształową Kulę. W 2006 r. razem z mężem, który także jest zawodowym tancerzem, zajęli drugie miejsce w turnieju Blackpool Professional Rising Stars Latin i trzecie miejsce na British Championships for Professional Latin. Parą są od ponad 20 lat, a małżeństwem od 16. Młodym rodzicom gratulujemy!

Pierwsze kontuzje i ostra rywalizacja przed 1. odcinkiem! Kto jest "petardiną"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Serdeczne gratulacje dla Oli i wszystkiego dobrego (gość)

    Ciekawe czy kiedyś jeszcze wróci do jury TzG. Tak jak niektórzy tancerze wracają po przerwie na ten parkiet. Nie rozumiem pojedynczych (na szczęście) krytycznych głosów na temat powrotu Stefano Terrazzino. Mnie i myślę, że większość widzów ten powrót mistrza cieszy i to bardzo. Czemu komuś przeszkadza jego powrót po przerwie, a nie męczy np. ciągła obecność tam Rafała Maseraka i Jana Klimenta... Aż do znudzenia. Co nie zmienia faktu, że bardzo cenię ich wszystkich jako tancerzy.

    06.03.2020 14:32

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×