"Taniec z gwiazdami". Ola Kot kolejną uczestniczką "Dancing with the stars"! Kim jest Ola Kot?

Przygotowania do kolejnej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" ciągle trwają! Fani spekulują, czym tym razem telewizja Polsat zaskoczy widzów, a tymczasem poznaliśmy kolejną uczestniczkę programu! W 10. edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczy Ola Kot!

Multimedia

OLA KOT W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"

Czy popularna prezenterka tańczy równie pięknie, jak wygląda? Okaże się jesienią. To właśnie wtedy była finalistka konkursu Miss Polska pojawi się na najgorętszym parkiecie w kraju. Wcale nie po to, by prezentować innych. Tym razem zaprezentuje bowiem własne umiejętności. Kto będzie jej partnerem? Razem będą tylko ładnie wyglądać, czy przede wszystkim świetnie się ruszać? Odpowiedzi przyniesie jubileuszowa 10. edycja show „Taniec z Gwiazdami”.

Ola Kot to znana ze swojej urody i lubiana przez widzów oraz słuchaczy prezenterka Eska TV i Radia Eska, a także pogodynka w Nowa TV. W tym roku dała się także poznać widzom Telewizji POLSAT, ponieważ wystąpiła w roli prowadzącej Polsat Superhit Festiwal w Sopocie.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan uczestnikami 10. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie?!Zobacz więcej

KIM JEST OLA KOT?

Ola Kot o koronę Miss Polski ubiegała się już w wieku 18 lat. Tytułu co prawda nie wywalczyła, ale nie przeszkodziło jej to w karierze. Świetnie radzi sobie zarówno przed kamerą, jak i za mikrofonem radiowym. Dostrzegli to m.in. wydawcy „Playboya”, w którym była jedną z gwiazd okładki. Ale świat mediów to nie całe jej życie. W wolnym czasie uwielbia podróżować, zwłaszcza w odległe zakątki globu.

Czy wyprawa na parkiet programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” okaże się podróżą jej życia? Czym poza zjawiskową urodą postara się olśnić jury i widzów show? W jakich tańcach odnajdzie się najlepiej? O tym wszystkim będzie można przekonać się już jesienią.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • oby jak najmniej gwiazdek, a więcej gwiazd, bo to jednak jubileuszowy sezon (gość)

    Kolejna uczestniczka z grupy "znany-nieznany". Można ją kojarzyć, ale nie jakoś bardzo. Podobnie jest z potwierdzonym następnym uczestnikiem- zawodnikiem MMA. Znanym dobrze w określonej grupie.

    23.07.2019 18:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×