"Taniec z gwiazdami". Opalona Beata Tadla pozdrawia z Malediwów. Internautki zauroczone jej mężem: Ale przystojny facet!

Beata Tadla pochwaliła się kolejnymi fotkami z podróży poślubnej. Skąpana w promieniach zachodzącego słońca prezenterka przesłała fanom pozdrowienia z rajskich Malediwów. W komentarzach internautki zwróciły uwagę na jej przystojnego męża. Komplementów pod jego adresem nie brakuje!

Multimedia

Opalona Beata Tadla i jej mąż pozdrawiają z Malediwów

Słońce, białe plaże, błękitna woda - Beata Tadla i jej świeżo upieczony mąż spędzają miesiąc miodowy na Malediwach. Prezenterka co rusz wrzuca do sieci przepiękne zdjęcia z urlopu marzeń. Widać, że małżonkowie w pełni korzystają w doskonałych warunków i chętnie zażywają kąpieli słonecznych.

Fantastyczny kawałek świata❤️ podpisała jedno z nich.

Córka Agnieszki Kaczorowskiej dogląda na plaży rodzeństwo. W komentarzach burza! Poszło o aborcję!Zobacz więcej

Internauci pod postem Tadli na Instagramie cieszą się jej szczęściem, jeszcze raz gratulują ślubu i... komplementują jej męża Michała!

Pani mąż to bardzo przystojny facet

Piękni, widać w oczach, że szczęśliwi. Cudownie

Fantastyczny ten twój mąż

Beata Tadla wygląda na bardzo szczęśliwą. Bije od niej radość!

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kret (gość)

    To ona nie jest z kretem

    24.02.2021 19:51
  • I pomyśleć, że Beata jest najstarszą zwyciężczynią TzG (gość)

    A miała wtedy 42 lata. A np. najstarszym zwycięzcą TzG jest Krzysztof Tyniec, który miał wtedy 51 lat. Fajnie, ciekawie i inaczej byłoby gdyby następną edycję wygrała pani w podobnym wieku co wtedy Krzysztof Tyniec. Np. Marzena Rogalska. Fajnie byłoby gdyby dostała propozycję udziału w TzG. Nie raz między wierszami wspominała, że marzy jej się taniec. Dobrym partnerem byłby dla niej Stefano Terrazzino. Gdyby wygrali byłoby to coś naprawdę fajnego. :)

    24.02.2021 17:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×