"Taniec z gwiazdami". Pary 9. edycji "Dancing with the stars" - sprawdź, kto z kim tańczy!

Uczestnicy i tancerze 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" są już znani. Długo jednak tajemnicą pozostawało to, kto z kim tańczy! Czyim partnerem jest Stefano Terrazzino? Z kim zatańczy Macademian Girl? Sprawdźcie!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Czas na odkrycie wszystkich kart 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Na parkiecie zobaczymy aż 12 par, złożonych z całkiem nowych gwiazd oraz znanych nam już tancerek i tancerzy.

Uczestnicy nowego "Tańca z gwiazdami" są już znani! Polsat prezentuje listę nazwisk! Kto w jury?Zobacz więcej

Na przełomie stycznia i lutego gwiazdy 9. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie spotkały się ze swoimi tanecznymi partnerami i wzięły udział w sesji zdjęciowej promującej "Dancing with the stars". Wiadomo, że wśród tancerzy na parkiecie zobaczymy m.in. Lenkę Klimentovą, Jana Klimenta, Stefano Terrazzino oraz Waleriję Żurawlewą.

Kto zatańczy z najlepszą polską tenisistką, Agnieszką Radwańską? Jak poradzi sobie pozytywnie zakręcony Qczaj? Kto okiełzna Czadomana, a kto będzie partnerował niedowidzącej biegaczce, Joannie Mazur? Zobaczcie zdjęcia!

Rafał Maserak i Stefano Terrazzino będą tańczyć w nowej edycji! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Frania (gość)

  Co za gwiazda z Żyły to kretynka obczreniła męża an na jego nazwizku i wizerunku chce zabłysnąć, żenada.

  12.02.2019 04:52
 • MW (gość)

  Zwracam honor Agnieszce Radwańskiej. Ona rzeczywiście nie pcha się za pieniędzmi dla siebie tylko na cel charytatywny. Najmocniej przepraszam.

  06.02.2019 17:35
 • Ktoś (gość)

  Same pseudo gwiazdy. Juz tam biorą kto tylko chce się pokazać i zarobić.

  05.02.2019 12:18
 • może finał Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino oraz Daniel Kuczaj i Paulina Biernat (gość)

  Stef i Paula są parą zawodową więc gdyby spotkali się w finale byłoby ciekawie. Kiedy okazało się, że do TZG wraca Stefano prawdopodobne było, że wróci i Paulina. Stefano bywał sam w TZG, a Paulina nie. Jeśli się pojawiała w TZG to właśnie wspólnie ze Stefano. Fantastycznie byłoby gdyby w jednym z odcinków wykonali pokaz taneczny. Tak jak to bywało np. z Jackiem Jeschke i Hanną Żudziewicz- również parą zawodową. Będę trzymała kciuki i za Paulinę i za Stefano. Jacy uczestnicy nie byliby w programie to zawsze gwarancją realizacji tytułu programu są tancerze. Są znani tancerze to znaczy, że są gwiazdy. Tancerze=gwiazdy. Teraz czekam na spot promujący i ramówkę i sam TZG. Super byłoby gdyby obok spotu z parami był spot z samymi tancerzami jak kiedyś. Bez naprawdę cenionych tancerzy ten program sporo traci. Choć akurat w przypadku i Pauliny i Stefano ich uczniami zostały lubiane i cenione za swoją działalność osoby. Początkowo sądziłam, że Terrazzino będzie partnerował Joannie Mazur, ale po pewnym czasie doszłam do wniosku, że byłoby to do pewnego stopnia powielenie schematu z edycji 7. Dobrze się więc stało, że Stefano stworzy duet z Agnieszką Radwańską. Że tak to określę- najbardziej prestiżowa para.

  05.02.2019 12:15
 • Helo (gość)

  Pierwszy raz od kilku edycji znam więcej niz połowę uczestnikow. To duzy plus.

  05.02.2019 10:56
 • Maryla (gość)

  Niech korzysta ma swoje 5minut .

  05.02.2019 09:08
 • Zosia (gość)

  Już nie mogę się doczekac..lubię oglądać taniec,rywalizację.kazdy ma prawo coś lubiec.

  05.02.2019 07:51
 • Do MW (gość)

  Akurat Radwańska chce przeznaczyć forsę z tego na cele charytatywne

  05.02.2019 06:53
 • Prawda (gość)

  A co to za "gwiazdy" ? Tego się już nie da oglądać !

  05.02.2019 04:31
 • Anna (gość)

  Tylko gdzie te gwiazdy ? Chyba największą to Żyła?

  05.02.2019 02:15
 • MW (gość)

  Juz od wielu lat nie oglądam tej porażki. Sprzedajna Żyła, która na rozstaniu z mężem nadrabia skandalicznym zachowaniem, co za zeszmacona kobita bez honoru, wstyd itp. Ale taka wstydu nie ma, bo to ludzie bez honoru, bez ambicji, byleby głośno i konto w banku. Cała reszta jakieś modelki celebryci. .. nie ma na kogo patrzeć. Radwańska?-rozczarowała mnie. Mało jej na koncie że też się pcha na ekran? Pazerna dziewucha. Nie oglądam badziewia. Naród sympatyzujący z disco polo, będzie oglądać z zachwytem te wygipasy, wcinając przy tym zupę pomidorową naprzemiennie z chipsami.

  05.02.2019 01:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×