"Taniec z gwiazdami". Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak zmieniała się przez 10 lat! "Od czarnuli, do blondynki"

7 stycznia Paulina Sykut-Jeżyna obchodziła 40. urodziny, a niedawno została blondynką. Dlatego teraz pokazała fanom, jak zmieniała się przez 10 lat! Sprawdź, jak wyglądała!

Multimedia

Paulina Sykut-Jeżyna występuje na naszych ekranach już od paru dobrych lat, znamy ją z roli pogodynki czy prowadzącej "Taniec z gwiazdami". W ciągu trwania swojej kariery bardzo się zmieniła i czasem eksperymentowała z wyglądem.

Widzowie wściekli na Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza! Zachowali się niewłaściwie?Zobacz więcej

7 stycznia 2021 roku Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 40. urodziny, a pod koniec zeszłego roku została blondynką! Z tej okazji prezenterka pokazała na Instagramie 10 zdjęć pokazujących, jak zmieniała się od 10 lat. Na przestrzeni lat przeszła metamorfozę - przez ciemne włosy, krótkie, długie, aż po blond fryzurę.

Od 30 -tki , do 40-tki, czyli od czarnuli, do blondynki😁😉🎈 - podpisała fotografie.

Bardzo się zmieniła? W której fryzurze wygląda najlepiej?

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Paulina Sykut - Jeżyna prowadzi Taniec z gwiazdami (gość)

    A ciekawe czy dzisiejszą Galę Mistrzów Sportu ponownie poprowadzi inna Paulina, Paulina Chylewska. Od dawna uważam, że tancerze związani z TzG powinni być nagrodzeni też na Gali Mistrzów Sportu. Zwłaszcza nasz największy mistrz o międzynarodowej renomie czyli Michał Malitowski. Taniec towarzyski to wymagający sport, w którym mamy wiele sukcesów, a jakoś nie mówi się o tym wystarczająco dużo. Jest ku temu okazja teraz, zwłaszcza po tak dziwnym sportowym roku gdy wiele wydarzeń sportowych się nie odbyło. Można więc zwrócić uwagę na inne, nieco marginalizowane dyscypliny takie jak taniec towarzyski. Michał Malitowski powinien dostać specjalnego czempiona za całokształt kariery. A obok niego też Stefano Terrazzino, który nie tylko jako utytułowany tancerz turniejowy, ale też jako czterokrotny zwycięzca TzG jest bardzo dobrym propagatorem tańca w Polsce. Takie wyróżnienie bezsprzecznie należy się im obu.

    09.01.2021 15:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×