"Taniec z gwiazdami". Paulina Sykut-Jeżyna z mężem i córką wypoczywa w polskich górach. Internauci zachwyceni rodziną!

Paulina Sykut-Jeżyna coraz chętniej dzieli się z Internautami chwilami spędzonymi ze swoimi najbliższymi. Razem z mężem i córką wypoczywa właśnie w polskich górach. Rodzinne zdjęcia zachwycają!

Multimedia

Paulina Sykut-Jeżyna z mężem i córką w górach

Podróży po Polsce ciąg dalszy. Paulina Sykut-Jeżyna chętnie podróżuje - także w sytuacji, gdy dalekie wyjazdy nie są zalecane. Razem z mężem, Piotrem Jeżyną, i córką Różą wybrała się w polskie góry. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje, jak wspólnie spędzają czas.

Paulina Sykut-Jeżyna z mężem i córką na rajskich wakacjach we Włoszech!Zobacz więcej

Sykut-Jeżyna zwykle nie pokazuje twarzy córki, ale czasem robi wyjątek i na opublikowanych przez nią zdjęciach widać profil małej Róży. Internautom nie umknęło to także teraz, gdy rodzina wypoczywa w okolicach Zakopanego. Zdjęcie szczęśliwej trójki rozczuliło fanów prezenterki.

Przypomnijmy, że Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna są małżeństwem od 2011 roku, a spotkali się jeszcze w czasach, gdy byli nastolatkami. Razem wychowują 3-letnią Różę. "Cudnie wyglądacie 😍 poza tym jesteście w tym wszystkim mega naturalni" - napisała jedna z fanek. Trudno się z nią nie zgodzić.

Edyta Górniak na Podhalu, Kasia Cichopek nad morzem, a Małgorzata Kożuchowska na Warmii. Zobacz, jak znani spędzili długi weekend w Polsce!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dunia (gość)

    Prowadząca TZG już jakiś czas temu wspominała o szykowanych odcinkach specjalnych programu. Nadal jednak nie wiadomo kiedy dokładnie wystartują. Tymczasem pojawia się coraz więcej info. o prawdopodobnych rezygnacjach niektórych uczestników. Teraz już nawet na anglojęzycznej wikipedii jest wzmianka o rezygnacji z dalszego udziału w programie Marcina Bosaka. Dużo bardziej zaskakująca jest natomiast umieszczona tam informacja o rezygnacji Anny Karwan. Wydawała się bowiem jeszcze niedawno jedną z tych osób, które najbardziej chcą wrócić do programu. No ale może to kwestia innych planów czysto zawodowych. Byłoby trochę szkoda, bo jest jedną z lepiej tańczących uczestniczek tej edycji. Z drugiej strony uważam, że całość powinni wygrać Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Julia tańczy lepiej od Ani, a Stefano jest jedyny i niepowtarzalny. Jan już się ostatnio nawygrywał. Starczy mu. Powrót Stefano na należne mu pierwsze miejsce to coś wspaniałego. Jest niesamowitym tancerzem, nauczycielem i choreografem. Jego choreografie zapamiętuje się na lata, albo nawet na zawsze. ♥ Jeśli faktycznie Marcin i Ania rezygnują z dalszego udziału w TzG to dla samego programu nic wielkiego się nie stanie. Po prostu będzie tak jakby w tym ostatnim przed przerwą odcinku faktycznie odpadły dwie pary. Tak jak pierwotnie miało być.

    29.06.2020 13:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×