"Taniec z gwiazdami". Popek po raz drugi został ojcem i... miał wypadek! Co się stało? [ZDJĘCIA]

Popek zapamięta tę noc do końca życia. Co się wydarzyło? Z wtorku na środę muzykowi urodził się syn. Rozemocjonowany ojciec nie dojechał jednak do szpitala, ponieważ po drodze uległ wypadkowi!

Multimedia

Wszystko wskazywało na to, że będzie to jedna z najszczęśliwszych nocy w życiu muzyka. Dowiedział się, że wkrótce na świat przyjdzie jego syn. Wsiadł w samochód i czym prędzej udał się w kierunku szpitala. Nie mógł się spodziewać, że wielką radość zmącą mu chwile grozy. Zderzył się bowiem z dzikiem, który niespodziewanie wybiegł mu na drogę. Sytuacja była na tyle poważna, że na pomoc zostały wezwane służby ratunkowe.

Popek wraca do Kazimierza! Jego bohater znów złamie prawo? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Wypadek Popka na szczęście nie okazał się groźny, a artyście nic się nie stało. - Właśnie mieliśmy wypadek. Jest dyskoteka. Przyjechała straż pożarna i robimy sobie zdjęcia. Przód auta rozwalony, dzik leży w krzakach. Co za dzień. Urodził mi się syn dwadzieścia minut temu - relacjonował rozemocjonowany muzyk na Instagramie.

Życie Popka zawsze obfitowało w adrenalinę, ale takiego biegu wydarzeń na pewno się nie spodziewał. Na szczęście wyszedł z tego bez szwanku i może się cieszyć szczęściem rodzinnym w już poszerzonym składzie. Gratulujemy syna!

Zobacz galerię

Popek zapowiada: Nie będę już ukrywał swojego talentu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×