"Taniec z gwiazdami". Popek wycofa się z "Dancing with the stars"? Littlemooonster96 wróci na parkiet?!

Popek trafił do szpitala i wciąż nie czuje się najlepiej! Czy będzie musiał wycofać się z "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Jeśli tak, na jego miejsce wróci Angelika Mucha (Littlemooonster96)!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - sprawdź program telewizyjny

Popek nie jest w dobre formie! Po tym, jak w niedzielę (22.04) wieczorem trafił do szpitala, jego fani tkwią w napięciu. Jak dotąd, nie pojawiły się informacje o tym, że jego stan zdrowia polepszył się. Przypomnijmy, że raper i zawodnik MMA poinformował na Instagramie, że ma problemy z zachowaniem równowagi. Objawy wskazują na zaburzenia błędnika.

Popek w szpitalu! "Lekarze nie wiedzą, co jest grane". To koniec jego przygody w programie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kiepski stan zdrowia Popka może doprowadzić do wycofania się z programu! Jeżeli Popek nie będzie w stanie trenować, nie zatańczy w kolejnym odcinku. Co to oznacza? Do rywalizacji może wrócić para, która ostatnio odpadła, a więc Angelika Mucha (Littlemooonster96) i Rafał Maserak!

Przypomnijmy, że do podobnej sytuacji doszło już w 4. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", gdy z udziału w show zrezygnowała kontuzjowana Anna Cieślak. Wtedy towarzyszył jej Rafał Maserak, a na ich miejsce wrócili Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, którzy w ostateczności... wygrali całą edycję! Czy historia powtórzy się?

Czy będzie nowa edycja "Tańca z gwiazdami" w Telewizji Polsat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Popek w kryzysie!

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Kto choruje ten traci (smuteczek) OnO (gość)

    W zamian za powrót do programu niech dadzą jej zarobki Popka(tylko jeśli nie zdoła wrócić) Huehuehue

    25.04.2018 01:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×