"Taniec z gwiazdami". Producenci programu przyznali się do oszustwa. Chodzi o udział Beaty Tyszkiewicz!

Beata Tyszkiewicz była jurorką programu "Taniec z gwiazdami" przez 19 edycji. Teraz okazuje się, że producenci programu musieli posunąć się do oszustwa, by aktorka mogła wziąć udział w tym show! Dlaczego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Beata Tyszkiewicz przez wiele lat była jurorką w programie "Taniec z gwiazdami", a widzowie uwielbiali ją, jej oceny i drobne kłótnie z Iwoną Pavlović. Fani show byli załamani, gdy po 19 edycjach aktorka pożegnała się z rolą jurorki. Teraz okazuje się, że jej udział w "Tańcu z gwiazdami" od początku stał pod znakiem zapytania!

Beata Tyszkiewicz broni Justyny Żyły! Aktorka oburzona słowami Iwony Pavlović!Zobacz więcej

Ponieważ "Taniec z gwiazdami" jest programem na zagranicznej licencji, wszystko musiało być zaakceptowane przez producentów oryginalnego formatu, w tym wybór jurorów. Okazuje się, że musieli oni być chociaż minimalnie związani z tańcem. W ten sposób dobrano trzech jurorów, co zdradził Wojciech Iwański, ówczesny producent programu, Wojciech Iwański.

Program był na licencji BBC i wymagano od nas, byśmy zatrudnili specjalistów od tańca. A przecież warunkiem dobrego programu jest osobowość, atrakcyjność jego uczestników. Krótko mówiąc: była bryndza, jedna Pavlović nam się trafiła z biglem, no i Galiński, znany nam wcześniej choreograf. Wciąż jednak brakowało pozostałej dwójki. Z rozpędu, jako że Zbyszkowi Wodeckiemu kończyły się jakieś programy w TVN-ie i był wolny, wzięliśmy Zbyszka. Ale kto czwarty? W kontrze do ruchliwej, przebojowej, wyrazistej Iwony Pavlović szukaliśmy kogoś łagodzącego.

W końcu wybór padł na Beatę Tyszkiewicz, ale żeby aktorka mogła zostać jurorką, trzeba było posunąć się do oszustwa. W ten sposób Beata Tyszkiewicz została uznana za... primabalerinę!

Początkowo mieliśmy kłopot, bo Brytyjczycy, licencjodawcy, kręcili nosami i pytali nas podejrzliwie, czy aby na pewno ta pani ma jakiś związek z tańcem. Skłamaliśmy, że owszem, Beata jest bardzo znaną w Polsce primabaleriną - zdradził Wojciech Iwański.

Wygląda jednak na to, że ryzyko opłaciło się, bo Beata Tyszkiewicz świetnie sprawdziła się w tej roli!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zachwycili swoim tańcem w "Dzień Dobry TVN"! Wygrali kolejne mistrzostwa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Best777 (gość)

    Warto zawsze pamiętać, że Beata Tyszkiewicz "chętnie, na zasadzie dobrowolności pozyskana do współpracy z PRL-owską Służbą Bezpieczeństwa, opowiadała nawet o intymnych sprawach swoich znajomych i przyjaciół. To były zwykłe świństwa wobec osób, które jej zaufały! Do niedawna jurorka TAŃCA Z GWIAZDAMI obecnie pokazuje się w wysokopłatnych reklamach znanej firmy. Wątpliwe, aby osoba o takiej reputacji była wiarygodna do reklamowania znanego banku. W czasach PRL-u mieszkała przy ubecko-korowskiej Alei Przyjaciół." - czytamy na stronie lustracja.net

    11.01.2021 11:56
  • Junona (gość)

    Tak naprawdę to wolę słuchać oceny wypowiadane przez fachowców a nie sztuczne postaci, naciągane pod publiczkę. To tyle w temacie.

    10.01.2021 23:15
  • odis (gość)

    Osobiście wolałbym nie być operowany, chociażby przez najlepszego dostawcę sprzętu medycznego, niezależnie ile „smaczku” by tam nie wniósł i ile tych narzędzi by nie dostarczył.

    10.01.2021 21:58
  • Andrzej (gość)

    Primabalerina jest pewne ,życie osobiste też było usłane różami ze względu na wdzięk i urodę, tak że pani Beata dała smaczku temu programowi oraz zwiększyła oglądalność.

    10.01.2021 19:53
  • 1961r (gość)

    Gdyny miała odrobinę godności to by zwróciła pieniądze za oszustwo chyba źe do.......le są bezkarni

    10.01.2021 18:56
  • no cóż (gość)

    oj, tam, czepiacie sie p, Beaty.A ja uważam , że to Ona nadała sznytu tej produkcji, teraz ten burak kiepski zepsuł wszystko. A tak na marginesie , wszystkie te programy są dużym finansowym bonusem dla tego całego jurii. , i czasem odnosi się wrażenie , iż są tworzone dla tej ciagle nienasyconej ELITY.

    10.01.2021 13:46
  • Mrówka (gość)

    Pani Beata świetnie poradziła sobie z rolą .Jest to jednak naprawdę dobra aktorka starszego pokolenia.poklon w jej strone

    10.01.2021 12:53
  • Aura (gość)

    Piękna kobieta, słabsza aktorka, ciekawa osobowość. Miło się jej słucha i ogląda. Oby wszystkie Panie w tym wieku mogły poszczycić się taką formą i kondycją i poczuciem humoru... Pani Beacie życzę dużo zdrowia!!!!

    10.01.2021 10:46
  • Efka (gość)

    Cały ten półświatek telewizyjno rozrywkowy to jeden wielki szwindel

    10.01.2021 08:44
  • Bietka (gość)

    p.Beata dodawała smaku całej tej zabawy, dobrze se brała udział w tym 🤗

    09.01.2021 19:31
  • Gość (gość)

    A Zbigniew Wodecki jaki miał związek z tańcem?

    09.01.2021 15:47
  • Taniec to połączenie sportu ze sztuką (gość)

    dlatego obecność w jury programu tanecznego aktorki nie jest czymś nad wyraz zaskakującym. Co nie zmienia faktu, że bardziej zasadna jest tam obecność zawodowych tancerzy i choreografów. Stąd nawet gościnnie, jednorazowo na zastępstwa w jury zasiadali ludzie ściśle związani z tańcem - Robert Kupisz, Stefano Terrazzino, Krzysztof "Kris" Adamski.

    09.01.2021 13:24
  • a to ciekawe (gość)

    W sumie to zawsze zastanawiało mnie jak to jest z tym jury. Bo w brytyjskim czy niemieckim tzg w jury są sami zawodowcy. Czyli wychodzi na to, że wszędzie ma tak być. Zawsze uważałam, że tak powinno być. Choć te powiązania ze światem tańca mogą być jednak jak widać minimalne. Tak jak ze Zbigniewem Wodeckim, który był muzykiem. Choć Pan Zbyszek stworzył np. muzykę do spektakli muzycznych. Tak więc jakieś tam powiązania z musicalem (a więc i tańcem) miał. Natomiast Pani Beata primaballeriną nie jest, ale do szkoły baletowej chyba chodziła. Jak sama kiedyś chyba wspomniała w szkole miała też styczność z tańcem (standardowym). A za sprawą filmu miała kontakt np. z tańcem bollywood. Tak więc jakieś tam powiązania z tańcem ona też ma. Nie jest ekspertem od tańca pokroju innych jurorów czyli Michała Malitowskiego, Oli Jordan, Iwony Pavlovic, Piotra Galińskiego czy nawet Janusza Józefowicza, ale nie ona jedna w jury miała te powiązania z tańcem minimalne. Podobnie było z Jolantą Fraszyńską czy teraz z Andrzejem Grabowskim. Oni podobnie jak Pani Beata są aktorami i ich styczność z tańcem jest mniejsza. Polegająca głównie na zajęciach z tańca w szkole teatralnej. Ale widocznie i to wystarcza. Co by nie mówić Pani Beata dobrze sprawdzała się w roli jurorki i jest jedną z ikon TZG. Szkoda, że nigdy nie dostała Telekamery w kategorii juror. Nie była chyba nawet nominowana. Teraz za to nominowany jest Pan Andrzej Grabowski. Trochę zaskakujący wybór choć trzeba przyznać, że Pan Grabowski wyrobił się jako juror. Sam program Taniec z gwiazdami powinien w tym roku dostać specjalną Telekamerę z racji swojego 15-lecia. A co do Pani Beaty to jeśli się nie mylę dostała ona chyba od producentów programu z Polsatu specjalną nagrodę "Kryształowe serce". Wydaje mi się, że coś takiego dostała też Ola Jordan i Iwona Pavlović. Ale mogę się mylić. Niemniej jednak uważam, że na tego rodzaju specjalną nagrodę zasługują też Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino jako para z programu, której tańce mają najwięcej wyświetleń na YT. Swoją drogą ciekawe co o ich tańcu mówiłaby Pani Tyszkiewicz. Myślę, że padłoby sporo zasłużonych komplementów. Szkoda, że w niedawnych odcinkach specjalnych TZG nie było jednak rozmowy z Panią Beatą. A i samych tych odcinków specjalnych niestety nie ma na ipli. Podobnie jak większości polsatowskich edycji tzg. Dlatego super byłoby gdyby Polsat i TVN porozumiały się jakoś i stworzyły na YT kanał poświęcony TZG z występami ze wszystkich 24 edycji. Byłoby super. P.S. Co do Polsatu i YT to dziwi mnie brak tam sylwestrowego występu Stefano Terrazzino podczas gdy inne są dodane nawet dwa razy. Wciąż mam nadzieję, że wreszcie zostanie to uzupełnione. Bo na fb i insta tzg też jest niecały. A był naprawdę fajny. Chyba jedyny jakoś się wyróżniający.

    09.01.2021 12:48
  • Ewa (gość)

    Jakos cale zycie tej kobiety i jej córek kojarzylo mi sie z jednym wielkim oszustwem i udawaniem... To po prostu tylko kolejne klamstwo w jej zyciu, zeby zarobić... Taka hipokrytka emerytka