"Taniec z gwiazdami". Przełom w tańcu Justyny Żyły w "Dancing with the stars"? Tomasz Barański szczerze o swojej partnerce!

Czy w 4. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" nastąpił przełom w tańcu Justyny Żyły? Zapytaliśmy Tomasza Barańskiego, jaka tak naprawdę jest jego partnerka. Czy po pozytywnych opiniach jurorów otworzy się jeszcze bardziej?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Przełom w tańcu Justyny Żyły! Po tym, jak zatańczyła rumbę w 4. odcinku 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" podeszła do niej sama Iwona Pavlović i uścisnęła rękę mówiąc, że Justyna nareszcie miała jakąś kontrolę nad swoim ciałem i wiedziała, gdzie jest. Zdradziła później, że blogerka i była żona Piotra Żyły, cała drżała, gdy jurorka ją przytulała.

Justyna Żyła i Tomasz Barański na treningu! Rumba zapewni im awans do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami"?Zobacz więcej

Jak ta chwila wpłynie na dalsze losy Justyny w programie? Jej taneczny partner, Tomasz Barański nie ma wątpliwości, że dzięki temu Żyła bardziej się otworzy. - Myślę, że on bardzo na to czekała. (...) Każdemu potrzebne jest słowo otuchy i pochwała. Wtedy widzi się sens tego, co się robi - wskazuje tancerz.

Barański przyznał też, że Justyna bardzo przeżywa to, co medialnie dzieje się w okół niej. Fakt, iż nigdy nie była w światłach reflektorów sprawia, że podczas występów na żywo peszy się jeszcze bardziej. - Justyna nie jest z kamienia. Uroniła łezkę po pierwszym odcinku - zdradza Tomasz, po czym dodaje: - Ona jest bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem. Myślę, że znalazła swój sposób na to, żeby sobie poradzić z tym wszystkim. Skupia się na pozytywach i nie czyta wszystkiego, co o niej piszą.

Justyna Żyła odpowiada na krytykę jurorów "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Luna (gość)

  Jak dla mnie w "Tańcu z gwiazdami " ludzie powinni głosować kiedy już się wybierze najsłabsze pary. Przynajmniej odpadną ci którym nie idzie za dobrze.

  25.03.2019 16:20
 • Halina (gość)

  Nudna,kobieta bez wyrazu bez talentu.

  23.03.2019 20:15
 • najbardziej zdumiewa mnie nie to, że Justyna przechodzi dalej, ale to, że nie jest nawet zagrożona (gość)

  Zresztą podobnie jak Gimper. Najlepiej byłoby gdyby głosowanie widzów uruchamiano tylko dla dwóch najsłabszych par. Wówczas byłaby pewność, że lepsze pary nie odpadną, a z programem pożegna się zawsze jedna z par z dołu stawki. Wówczas poziom programu byłby naprawdę wysoki. Gwarantem większej miarodajności programu byłoby też przyznawanie wszystkim parom naprzemiennie do wykonania raz standardu, a raz latino. Tak było jeszcze w tvn. Teraz niestety nie dotyczy to wszystkich par. Choćby właśnie Justyna i Tomek dwa razy z rzędu mieli latino.

  23.03.2019 13:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×