"Taniec z gwiazdami". Qczaj chce odejść z "Dancing with the stars"? Emocje sięgają zenitu!

Qczaj i Paulina Biernat mają za sobą trudny tydzień. Treningi przyniosły jednak rezultaty, bo jurorzy "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przyznali im aż 27 punktów. Okazuje się jednak, że Qczaj myślał o odejściu z programu!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Qczaj i Paulina Biernat w 4. odcinku 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zatańczyli doskonałego walca wiedeńskiego w rytm włoskiego hitu dla zakochanych "Ti amo" i otrzymali aż 27 punktów od jurorów. Zanim wyszli na parkiet przechodzili jednak trudny tydzień.

Iwona Pavlović tuli Justynę Żyłę! Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

Okazuje się, że para miała mało czasu na przygotowanie się do włoskiego odcinka programu. Musieli poświęcić się swoim innym zobowiązaniom, ale mimo to mieli pozytywne nastawienie na treningach. Paulina i Daniel zostali doskonale dobrani i wiedzą, jak się wspierać. - W tym tygodniu chyba 50 razy powiedziałem, że chcę odejść z tego programu - przyznał Qczaj. Jego partnerka zaznacza, że potrafi zrozumieć, gdy Daniel ma słabszy dzień.

- Jest w naszej relacji spora dojrzałość i to lubię - wskazuje Paulina Biernat. - Zawsze mówię, że nie ma nic przypadkowego i to połączenie nas na czas programu też nie jest przypadkowe. Nam było pisane mieć tę przygodę razem - dodaje tancerka. Jak długo Qczaj i Paulina będą mogli razem tańczyć? Oby jak najdłużej!

Qczaj i Paulina Biernat pożyczają sobie majtki?! To wyjątkowo dobrana para!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • jadwiga klimmer (gość)

  Justysia udaje skromna, wstydliwa i wrazliwa. To hipokrytka, ktora smialo rpzbierala sie w 2 sesjach w Plajboju, i nie prteszkadzaly jej kamery. Truddno sie dziwic jurorom jak ktos jest kolkiem, nie ma sluchu i poczucia rytmu. Odbiera szanse dobrym tancerzom, bo jest niezla manipalantka. Za kazdy wystep dpstaje kase i nie liczy sie ambicja, bo o honorze nie wspomne.

  23.03.2019 20:29
 • jadwiga klimmer (gość)

  justyna zyla

  23.03.2019 20:21
 • edycja zdecydowanie ciekawsza i lepsza od poprzedniej (gość)

  Daniel pozytywnie mnie zaskoczył. A Jakub i Lenka wyrastają na parę eliminatorów. Na przestrzeni wszystkich dotychczasowych edycji było już kilka takich par, które często były w strefie zagrożenia, ale wychodziły z tego obronną ręką.

  23.03.2019 13:23
 • Pawcio 1221 (gość)

  Są najlepsi powinni być dalej w programie

  23.03.2019 13:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×