"Taniec z gwiazdami". Qczaj potwierdza swój udział w "Dancing with the stars"! [ZDJĘCIA]

Znany trener fitness potwierdza: Daniel Józek Qczaj zatańcuje w "Tańcu z gwiazdami"! Jak poradzi sobie na parkiecie? Kto będzie jego partnerką?

Multimedia

Qczaj w "Tańcu z gwiazdami"

Daniel Kuczaj, znany bardziej jako Qczaj potwierdził swój udział w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Nowa edycja już wiosną 2019 roku!

Znany jest kolejny uczestnik show? Kto dołączy do Jakuba Kucnera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Qczaj umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z lampą podobną do tej, w której zaklęty był Dżin w bajce "Aladyn" i napisał:

...dobra Dżinie, to ja mam ino jedno życzenie: Coby mnie walc nie rozjechał a jak już pójdę w tango to porządnie...😅 Ukochanki moje, sam chciałem Wam o tym powiedzieć, ale że portale mnie wyprzedziły🤷🏻‍♂️... to nie będę udawał, że nic nie wiem jak i tak grzebiecie już w necie 😅😂. Tak, Daniel Józek Qczaj zatańcuje w „Tańcu z gwiazdami” 🙈❤️ Ten rok to był jeden wielki szok...ale na ten temat powiem gdy myśli zbiorę... A póki co ja trę lampę a Wam niech się spełniają życzenia☺️ Kruca fuks! Walcz o swoje - ja Ci mówię, że warto #inowytrwaj Aaaa i Ukochuje z Omanu Daniel Józek Qczaj - tańczący kołcz rzyci

Przypomnijmy, że jak dotąd znane było tylko jedno nazwisko uczestnika wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami". Pierwszą potwierdzoną gwiazdą był Jakub Kucner - Mister Polski 2017.

Jakub Kucner już trenuje do "Tańca z gwiazdami"! Jego dziewczyna jest zazdrosna? [WIDEO]Zobacz więcej

Kim jest Qczaj - Daniel Kuczaj?

Daniel Kuczaj pochodzi z Ludźmierza na Podhalu. Rodowity góral robi karierę jako trener fitness. Wcześniej próbował swych sił jako aktor w Teatrze Buffo. Przez moment był też fryzjerem. W końcu wygrała jego miłość do siłowni. Motywuje Polki do treningów, ale także powtarza im, by wierzyły w siebie. Zależy mu, by nie pozwalały się źle traktować. Niestety opiera te rady na własnych trudnych doświadczeniach rodzinnych.

Zobacz galerię

Jakub Kucner o "Tańcu z gwiazdami"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • widziałam wywiad z nim przeprowadzony przez Paulinę Biernat-może to ona będzie jego partnerką w Tzg (gość)

    Sprawia wrażenie sympatycznego, niegłupiego faceta. Życzę mu powodzenia w programie. Podobnie jak i pozostałym uczestnikom. Mam też swoją koncepcję na temat tego kto mógłby wziąć udział w Tzg Junior gdyby zdecydowano się u nas na realizację również tego formatu. Mogliby to być : trzy nasze reprezentantki na Eurowizji Junior czyli zwyciężczyni Roksana Węgiel oraz reprezentantki z poprzednich lat Alicja Rega i Olivia Wieczorek. Ponadto Nela z pr. Nela mała reporterka oraz Amelia Czaja (Matylda z Na dobre i na złe). A wśród chłopców: Feliks Matecki (Wojtek z M jak miłość), Mateusz Pawłowski (Kacper z Rodzinki pl), Krystian Domagała (Mateusz z M jak miłość), Mateusz Winek (Kazik z Listów do M.) oraz Jakub Jankiewicz (Antek z M jak miłość). Choć akurat Krystian jest już prawie pełnoletni. Ma bodaj 17 lat. Będąc w tym samym wieku Julia Wróblewska wystąpiła w zwykłym Tzg. A Adam Zdrójkowski nawet w wieku 16 lat. Jest to więc chyba taka dolna granica wieku uczestników typowego Tzg. Mógłby więc i tam wystąpić. Po tylu latach w serialu może okazać się nawet bardziej rozpoznawalny od niektórych z pozostałych uczestników.

    31.12.2018 20:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×