"Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak, Kamil Kuroczko i Jacek Jeschke ogoleni na łyso! Tancerze zaskakują nowym wyglądem

Rafał Maserak, Kamil Kuroczko i Jacek Jeschke ogoleni na łyso! Tancerze programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zaskakują nowym wyglądem w czasach pandemii koronawirusa.

Multimedia

Tancerze "Dancing with the stars" z nowymi fryzurami

Wielu z nas przekonało się już o tym, że spędzanie czasu w domu prowadzi do odkrywania nowych talentów. Kwarantanna związana z pandemią koronawirusa wymaga też radzenia sobie z tym, z czym do tej pory radzili sobie eksperci, których odwiedzaliśmy. Do takich rzeczy należy fryzura.

Martyna Wojciechowska o pandemii koronawirusa: "To dla mnie spore wyzwanie!". Co robi, będąc w domu?Zobacz więcej

Ponieważ salony fryzjerskie są zamknięte, każdy sam musi "ogarnąć" swoje niesforne włosy. Za sobą mają to już Rafał Maserak, Kamil Kuroczko i Jacek Jeschke. Tancerze "Dancing with the stars" postanowili diametralnie zmienić wygląd. Rafał i Kamil ogolili głowy całkiem na łyso, Jacek zdecydował się na bardzo krótkiego "jeżyka".

Nie ulega wątpliwości, że zmiana u każdego z panów jest wyraźnie dostrzegalna. Trzeba też zauważyć, że panowie mają jednak nieco łatwiej niż panie. Trudno wyobrazić sobie, aby bez możliwości skorzystania z umiejętności fryzjerów, któraś ze znanych pań postanowiła całkiem pozbyć się swoich włosów.

Rafał Maserak pokazał synka! Gratuluje m.in. Anna Lewandowska, Rafał Mroczek i Katarzyna ZielińskaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bez względu na obecne zawieszenie tzg, dziś, jak zwykle w Wielki Piątek, nie byłoby kolejnego odcinka (gość)

    Czekam na wznowienie programu we wrześniu i mam nadzieję, że Stefano Terrazzino w parze z Julią Wieniawą będzie zbierał same maksymalne noty. To 24 edycja, a jego 12 więc dokładnie połowa. Chciałabym, żeby przegonił w klasyfikacji tancerzy z największą ilością maksymalnych not Rafała Maseraka i Jana Klimenta. Stef jest na trzecim miejscu. To bardzo dobry wynik zważywszy na to, że Rafał, który prowadzi w tych statystykach był w aż 22 edycjach, a Jan, który jest drugi w 15. Stef przy swoich 12 sezonach ma więc najlepszą średnią. :) Obiektywnie patrząc jest więc najlepszy. Dowodem na to jest choćby zapierające dech jego tango z Julią Wieniawą nagrodzone najwyższymi notami już w drugim odcinku. Fantastyczne tango z imponującymi figurami i piękną ramą. Taniec płynny i naturalny ruch. Pozostaje czekać cierpliwie na kolejne ich rewelacyjne występy. A to oczekiwanie mogą umilić materiały takie jak budująca rozmowa Stefano z Pauliną Biernat zamieszczona na oficjalnej stronie fb spektaklu autorstwa Stefano pt. Marzyciel.

    10.04.2020 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×