"Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak potwierdza pogłoski o jego udziale w "Dancing with the Stars". "Ja znam ten program od podszewki"

Rafał Maserak przez lata był jedną z ikon "Tańca z gwiazdami". Słynny tancerz wystąpił już w 23. edycjach tanecznego show, co czyni go pod tym względem absolutnym rekordzistą. Naturalnym więc jest, że jego nazwisko regularnie pojawia się w spekulacjach dotyczących tego, którzy tancerze pojawią się tej jesieni na tanecznym parkiecie Polsatu. W jednym z najnowszych wywiadów tancerz postanowił odnieść się do pogłosek związanych z jego udziałem w najnowszym "Tańcu z gwiazdami".

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - Rafał Maserak

Rafał Maserak jest jednym z najpopularniejszych tancerzy w naszym kraju. Ogromna w tym zasługa "Tańca z gwiazdami", dzięki któremu tancerz zdobył ogólnopolską rozpoznawalność. Przez lata mężczyzna stał się jedną z żywych legend tanecznego show. Wystąpił w 23. polskich edycjach programu, z czego dwukrotnie sięgał po Kryształową Kulę. W 2009 roku wygrał "Taniec z gwiazdami" z Anną Muchą, a rok później powtórzył to z Julią Kamińską. Ponadto 6-krotnie dochodził do ścisłego finału, w tym podczas ostatniej edycji, gdzie partnerowała mu żona Sławomira - Magdalena "Kajra" Kajrowicz.

Hubert Urbański powróci do programu? Zatańczy czy poprowadzi show? Szykuje się sensacja!Zobacz więcej

Rafał Maserak potwierdza pogłoski o jego udziale w "Dancing with the Stars"

W związku ze zbliżającą się kolejną edycją "Tańca z gwiazdami", pojawiają się liczne spekulacja na temat tego, czy Rafał Maserak i tym razem pojawi się na tanecznym parkiecie show. W jednym z najnowszych wywiadów, tancerz postanowił się odnieść do plotek, które łączą go z najnowszą edycją "Dancing with the Stars". W rozmowie z serwisem "Pomponik" gwiazdor wyznał, że faktycznie słyszał o pogłoskach związanych z tym, że nie pojawi się w kolejnym sezonie "Tańca z gwiazdami". Choć nie mógł tego powiedzieć wprost, to dał do zrozumienia, że nie nie zatańczy z kolejną gwiazdą na parkiecie Polsatu.

Nie mogę jeszcze takich informacji udzielać, ale takie były pogłoski - wyznał w rozmowie z Pomponikiem.

W dalszej rozmowie słynny tancerz zdradził, że obecnie stara się szukać nowych wyznań. Dał jednocześnie do zrozumienia, że obecna formuła "Tańca z gwiazdami" już mu się przejadła.

Jest tak, że ja znam ten program od podszewki. Coś, albo ktoś, musiałby mnie bardzo zaskoczyć, żebym mógł dalej coś fajnego przeżyć - stwierdził.

Czy to oznacza definitywny rozbrat Rafała Maseraka z "Tańcem z gwiazdami"?

Zobacz galerię

Na co dzień odmienia innym życie z Katarzyną Dowbor. Teraz zawalczy o Kryształową Kulę!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Pomidor (gość)

  Niech będzie jurorem ma osobowość tv nie patrzę na te pląsy ale Maseraka lubię te jury to zlepek kogoś tam i on by wniósł coś nowego zamiast Grabowskiego który jest obleśny

  11.07.2022 07:53
 • Dusia (gość)

  Maserak tańcz tylko nic nie mów bo mówisz bez sensu i bardz niewyraźnie obciach

  10.07.2022 15:19
 • Paweł (gość)

  Niech się zajmie rodziną - głównie synem.

  10.07.2022 13:39
 • czymś odświeżającym dla Rafała w tym programie mogłaby być rola jurora (gość)

  No chyba, że to on wystąpiłby w duecie z Jackiem Jelonkiem. To byłoby wyzwanie. M.in. pod kątem choreograficznym.

  10.07.2022 12:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×