"Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak, Stefano Terrazzino i czterech innych tancerzy w 9. edycji "Dancing with the stars"!

Poznaliśmy nazwiska partnerów gwiazd 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Kto oprócz Rafała Maseraka i Stefano Terrazzino pojawi się na parkiecie? Sprawdźcie!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Ich nazwiska zna już cała Polska. To właśnie oni przez długie tygodnie wprowadzają gwiazdy w tajniki świata tańca. Jan Kliment, Rafał Maserak, Stefano Terrazzino, Wojciech Jeschke, Tomasz Barański i Michał Jeziorowski będą towarzyszyć naszym uczestniczkom podczas 9.edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"!

Uczestnicy nowego "Tańca z gwiazdami" są już znani! Polsat prezentuje listę nazwisk! Kto w jury?Zobacz więcej

Są najlepsi w swoim fachu. Taniec wyrzeźbił ich ciała, nauczył dyscypliny i otworzył drzwi do sławy. Przy każdej edycji programu dzielili z gwiazdami ich radość, ból, a niekiedy i łzy. Z kim zatańczą? Czy któremuś z nich uda się sięgnąć z partnerką po Kryształową Kulę? Janek Kliment i Stefano Terrazzino już dwukrotnie doprowadzili swoje gwiazdy do zwycięstwa. U boku Stefano wygrała Aneta Zając i Agnieszka Sienkiewicz, zaś Janek pomógł stanąć na podium Natalii Szroeder i Beacie Tadli. Mają jednak trudnych przeciwników. Rafał Maserak to prawdziwa taneczna maszyna, która walczy jak lew, a Tomek Barański, który partnerował Ewelinie Lisowskiej w 4.edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" i zgarnął Kryształową Kulę sprzed nosa konkurentom, pokazał, że i jego nie można lekceważyć.

Panowie muszą jednak pamiętać, że w szranki z nimi staną młodsi koledzy – Wojtek Jeschke i Michal Jeziorowski, którzy zapewne nie poddadzą się tak łatwo. Która z gwiazd trafi pod opiekę Klimenta i Maseraka – prawdziwych weteranów tanecznego show, których mieliśmy szczęście oglądać we wszystkich ośmiu edycjach? Kto da radę walecznej Agnieszce Radwańskiej, która już zapowiedziała, że jak będzie trzeba, to zamierza trenować nawet do nocy? I w końcu któremu ze szczęściarzy trafi się jedna z najpiękniejszych Polek na świecie Anna Jagodzińska? Tego dowiemy się już niebawem.

Znamy partnerki gwiazd nowej edycji! Kto pojawi się na parkiecie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Zbigniew (gość)

    Była jakaś "kłótnia o Stefano?Komu ostatecznie został przydzielony?

    01.02.2019 14:23
  • fajny skład (gość)

    Tyleż samo przewidywalny- patrz Rafał Maserak i Jan Kliment co zaskakujący- patrz Wojtek Jeschke. Nie sądziłam, że wróci. Barański ok. Jeden z tych, którzy wygrywali. Szkoda tylko, że w artykule nie potraktowano edycji z Polsatu i z TVN jako całości. Bo przecież Stefano Terrazzino wygrywał ten program 4 razy. Bądźmy precyzyjni. Dwa razy w TVN i dwa razy w Polsacie. Jan ma dwie wygrane w Polsacie, a z kolei Rafał dwie w TVN o czym tu nie napisano. Spodziewałam się też drugiego występu w programie Michała Jeziorowskiego. Ale co by nie mówić absolutną wisienką na torcie jest powrót do programu Stefano. Jest on jednym z najbardziej utytułowanych Kryształowymi Kulami tancerzy na świecie. Jest na światowym podium w tym rankingu. Na pierwszym miejscu jest tancerz z amerykańskiej wersji programu Taniec z Gwiazdami, który wygrywał tam 6 razy. Na drugim miejscu jest tancerz z włoskiej wersji programu, z 5 wygranymi. A na trzecim miejscu jest właśnie Stefano Terrazzino tryumfujący w Tańcu z Gwiazdami 4 razy.

    31.01.2019 17:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×