"Taniec z gwiazdami". Renata Kaczoruk na parkiecie "Dancing with the stars". W którym odcinku zaprezentowała się najlepiej? [ZDJĘCIA]

Piąty odcinek „Tańca z gwiazdami” upłyną pod znakiem sentymentalnych podróży w rodzinne strony. Z programem pożegnała się Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski. Piękna modelka, która była typowana na jedną z faworytek tej edycji, na parkiecie "Dancing with the stars" prezentowała się zjawiskowo. W którym odcinku wypadła najlepiej? Zobacz wszystkie wcielenia Renaty Kaczoruk w "Tańcu z gwiazdami"!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - sprawdź program telewizyjny

W piątek (6.04) poznaliśmy kolejną parę, która pożegnała się z „Tańcem z Gwiazdami”. Po dwutygodniowej przerwie uczestnicy wrócili na parkiet i natychmiast otrzymali podwójną dawkę emocji. Najpierw tych związanych z wizytą w ukochanym miejscu z dzieciństwa, a potem podczas tanecznej rywalizacji. „Pa, pa” usłyszeli Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski.

Lawina komplementów dla Popka i powrót do przeszłości. Sprawdź, która para odpadła! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Modelka przez kilka lat z powodzeniem poruszała się w międzynarodowym świecie mody, prezentując na zagranicznych wybiegach kreacje Celine, Jean Paul Gaultier, Giorgio Armani czy Yohji Yamamoto. Pojawiła się na okładkach francuskiego „Elle”. Była również twarzą kampanii Simple, a w 2009 roku zagrała w filmie „Miłość na wybiegu”. W programie Renata tańczyła przez pięć odcinków u boku Michała Jeziorowskiego.

W 5. odcinku Renata Kaczoruk zatańczyła energetyczne cha-cha-cha do utworu „I Don’t Like It, I Love It”. -To była czaderska czacza w wykonaniu czaderskiej pary - przyznał Krzysztof Ibisz. Jurorzy nie byli jednak w tej kwestii zgodni. - Dzisiaj nastąpiła zemsta twoich długich nóg. Byłaś wiotka jak wierzba. To był twój najsłabszy taniec - oceniła Iwona Pavlović. - Nie było tak fajnie jak w standardach - stwierdziła z kolei Ola Jordan.

Renata Kaczoruk zaśpiewała i oczarowała w 2. odcinku "Tańca z gwiazdami"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas przygody w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski w 5. odcinku tańczyli cha-chacha. w 4. odcinku zatańczyli fokstrota i dostali najwyższej jak dotąd noty w tej edycji -38 punktów. W 3. odcinku, weselnym odcinku "Tańca z gwiazdami" modelka i Michał Jeziorowski na warsztat wzięli rumbę. W 2. epizodzie zmierzyli się z rumbą, a premierowym odcinku, otwierającym 8. edycję "Dancing with the stars" zatańczyli walca angielskiego do "You light up my life" Whitney Houston.

W którym odcinku modelka zaprezentowała się najlepiej? Zobacz wszystkie wcielenia Renaty Kaczoruk w "Tańcu z gwiazdami"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×