"Taniec z gwiazdami". Reni Jusis zatańczy w 10. edycji "Dancing with the stars"! Będzie odkryciem?

W niedzielę, 28 lipca Telewizja Polsat podała nazwisko kolejnej uczestniczki jubileuszowej edycji "Dancing with the stars". To Reni Jusis, ikona muzyki klubowej w Polsce i autorka hitu „Zakręcona”! Jak poradzi sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami? Przekonamy się jesienią!

Multimedia

Reni Jusis w "Tańcu z gwiazdami"

W jubileuszowej edycji "Dancing with the stars" zatańczy piosenkarka Reni Jusis. O Kryształową Kulę powalczy m.in. z Olą Kot, Barbarą Kurdej-Szatan, Rafałem Szatanem, Akopem Szostakiem, Moniką Miller, Damianem Kordasem, Ruda z Red Lips i Adamem Małczykiem z krakowskiej "Formacji Chatelet". Autorka wielu przebojów przyjęła zaproszenie do „Dancing with the Stars”, żeby przekonać się, czy równie dobrze jak na muzycznej scenie poradzi sobie przed publicznością kochającą taneczne emocje.

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach z mężem przed treningami do programu! Gdzie pojechali?Zobacz więcej

Reni Jusis debiutowała na polskiej scenie muzycznej w 1998 roku albumem "Zakręcona". Jej dyskografia liczy w sumie osiem płyt studyjnych. Jusis ma też na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, w tym sześć Fryderyków. Najlepszą wizytówką Reni Jusis są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

Powitajcie wielkimi brawami! Jedyna i niepowtarzalna 🌟RENI JUSIS 🌟będzie również z nami w 10.edycji - czytamy na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Początek 2019 roku nie był łaskawy dla wokalistki. Media rozpisywały się o jej życiu prywatnym i rozpadzie małżeństwa z muzykiem Tomaszem Makowieckim. Wokalistka i jej były już mąż wspólnie wychowują dwójkę dzieci: córkę Gaję i syna Teofila.

Adam Małczyk ogłoszony kolejnym uczestnikiem 10. edycji! Z czego jest znany?Zobacz więcej

Czy Reni Jusis okaże się odkryciem „Dancing with the Stars”? Przekonamy się już jesienią! 10. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od września w Telewizji POLSAT.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Max (gość)

    No...to w końcu będę oglądać... Wcześniej był często 🤭 taniec ze szmirami 🤐

    29.07.2019 09:44
  • no i jest gwiazda :) (gość)

    Czyli jednak Polsat stara się o dobrą obsadę do jubileuszowego tzg. Fajnie też, że stopniują napięcie i informują o uczestnikach pojedynczo. W ttbz aż tak to nie wyglądało. Początkowo stopniowali informacje, a potem resztę już podali razem.

    28.07.2019 21:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×