"Taniec z gwiazdami". Robert Rowiński - polski tancerz w finale irlandzkiego "Dancing with the stars"!

Robert Rowiński to tancerz, który pojawiał się w pierwszych polskich edycjach "Tańca z gwiazdami". Teraz wystąpił w irlandzkiej edycji i... doszedł aż do finału!

Multimedia

Robert Rowiński odniósł kolejny sukces w karierze zawodowej. Tancerz doszedł do finału irlandzkiej edycji "Tańca z gwiazdami". W rozmowie z Mateuszem Hładkim wraz ze swoją partnerką - Clioną Hagan - opowiedzieli o towarzyszących im emocjach podczas nagrywania programu.

Najwięksi przegrani w historii polskich edycji "Tańca z gwiazdami". Kto odpadł za wcześnie? Zobacz więcej

To już druga irlandzka edycja, w której udział bierze Robert Rowiński. Kojarzyć go mogą jednak także polscy widzowie programu. Tancerz występował w 5 polskich edycjach, emitowanych przez TVN. Jego partnerkami były: Aneta Kręglicka (3. edycja), Magdalena Wójcik (4. edycja), Halina Mlynkova (6. edycja), Aleksandra Szwed (11. edycja). W parze z Moniką Pyrek wygrał 12. edycję polskiego "Tańca z gwiazdami".

– Robert był najlepszym nauczycielem – wyznała Cliona Hagan - irlandzka wokalistka country. Jakie są ich dalsze plany? Czy Robert wróci do Polski?

Kim Kardashian i Joanna Krupa, czyli największe gwiazdy światowych edycji programu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • jalka (gość)

    brawo

    26.03.2019 16:19
  • Robert jest jednym z trzech moich ulubionych tancerzy TzG (gość)

    1. Stefano Terrazzino, 2. Kamil Kuroczko, 3. Robert Rowiński. Robert wygrał u nas z Moniką Pyrek. Jak na razie to jedyna sportsmenka z Kryształową Kulą. Obecnie bardzo mocno kibicuję Agnieszce Radwańskiej i Stefano Terrazzino. W minionym włoskim odcinku byli świetni. Zabawni, ale też mimo całej tej otoczki inscenizacyjnej w ich pokazie było naprawdę dużo tańca. A u niektórych par taniec czyli to co powinno być tam najistotniejsze gubi się w nadmiarze show. Szkoda, że nie ma powtórek w tv. Z tego co pamiętam gdy program był jeszcze w tvn to powtórki chyba były. I gdy przeszedł do polsatu to początkowo też. Późno wieczorem, ale jednak były. Inne pr. rozrywkowe polsatu mają powtórki na bieżąco. Jedynie TzG nie. Szkoda.

    26.03.2019 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×