"Taniec z gwiazdami". Sandra Kubicka i Adam Adamonis nie trenują przez kontuzję modelki? Jak im pójdzie w "Dancing with the stars"?

Sandra Kubicka i Adam Adamonis to jedna z par jubileuszowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak idą im wspólne treningi? Dlaczego Sandra obawia się, że zawodzi swojego partnera?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10" od 13.09.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Sandra Kubicka to z pewnością jedna z najpiękniejszych uczestniczek 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Telewizji Polsat. Top modelka przyznaje jednak, że treningi z jej partnerem, Adamem Adamonisem nie należą do najłatwiejszych. Dlaczego?

Oficjalne zdjęcia par nowej edycji "Tańca z gwiazdami"! Która prezentuje się najlepiej?Zobacz więcej

Już na początku treningów do "Tańca z gwiazdami" u Sandry odezwały się problemy z kolanem, które modelka ma od dawna.- Nigdy nie byłam poddana takiemu wysiłkowi fizycznemu... więc więzadło puściło - napisała tuż jednej z pierwszych wizyt u lekarza specjalisty. To sprawiło, że Kubicka i Adamonis muszą rezygnować z niektórych treningów, aby kolano miało więcej czasu na regenerację.

- Jest ciężej niż myślałam. Dowiaduję się o mięśniach, które nie wiedziałam, że istnieją w moim ciele - przyznaje modelka. - Jedyne co mnie martwi to to, że czuję, że zawodzę swojego partnera. (...) Dostał uczestniczkę, która jest cały czas zepsuta - wskazuje. Jaka była jej reakcja, gdy dowiedziała się, że zatańczy właśnie z Adamem? Zobacz wideo!

Sandra Kubicka zaręczona! Kim jest jej brazylijski narzeczony?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ! (gość)

    Zamiast pisać o kontuzjach, które jak wiadomo zawsze były, są i będą w TzG lepiej informować może o czymś innym. Np. o tym, że prawdopodobnie do tv wracają bieżące powtórki TzG. Szkoda, że nie zawsze tak było...

    12.09.2019 11:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×