"Taniec z gwiazdami". Sandra Kubicka pokazala zdjęcie z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła?

Sandra Kubicka, którą możemy oglądać w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Poznalibyście ją?

Multimedia

Sandra Kubicka pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Sandra Kubicka na swoim Instastories często robi "przegląd prasy", w którym komentuje artykuły pojawiające się w gazetach na swój temat. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" odniosła się właśnie do materiały, który pojawił się w "Party".

Sandra Kubicka chce być aktorką! Adam Adamonis wciągnie ją do "Przyjaciółek"?Zobacz więcej

Modelka pojawiła się w nim w rubryce "Modowy sąd", prowadzonej przez Joannę Horodyńską. Stylistka skrytykowała w nim opaloną nogę Sandry Kubickiej, opisując ją "spaloną frytką". Horodyńskiej nie przypadła także do gustu suknia, którą miała na sobie modelka.

Sandra Kubicka wytłumaczyła, że zawsze miała dość ciemną karnację, a na dowód tego załączyła zdjęcia z dzieciństwa. Jak Wam podoba się kilkuletnia Sandra Kubicka?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szkoda, że z Sandrą w zastępstwie nie tańczył Stefano Terrazzno. (gość)

    W minionym odcinku przedstawiano tancerzy (pewnie z racji 100 odc.) tak jak zawsze powinni być przedstawiani czyli mówiąc o ich sukcesach zawodowych. Coś podobnego kiedyś bywało, ale jakoś tak się zawsze składało, że było to wtedy gdy Stefano nie było w edycji. Gdyby zatańczył z Sandrą można by go było przedstawić "Mistrz Europy Latino Show Dance, rekordzista zwycięstw w historii TzG w tym w Polsacie dwa razy z rzędu". Może kiedyś doczekam się wreszcie takiej prezentacji Terrazzino.

    25.10.2019 19:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×