"Taniec z gwiazdami". Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym?! Dopadła ją klątwa "Dancing with the stars"?

Fani Sandry Kubickiej niepokoją się o jej związek. Czy modelka rozstała się z narzeczonym? Dlaczego u jej boku nie pojawia się już Kaio Alves Goncalves? Czy przez udział w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" ich związek rozpadł się?

Multimedia

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym?

W "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Sandra Kubicka wskazywana jest jako jedna z faworytek do zdobycia Kryształowej Kuli. Modelka bardzo zaangażowała się w treningi, nie ukrywa też, że dzięki nim jest w życiowej formie. Z drugiej strony, wygląda na to, że przez program ucierpiało jej życie prywatne.

Sandra Kubicka zaręczona! Kim jest jej brazylijski narzeczony?Zobacz więcej

Fani Sandry zauważyli, że na jej profilu w mediach społecznościowych nie pojawia się już jej narzeczony, Kaio Alves Goncalves. Co więcej, oboje przestali się obserwować na Instagramie! Czy to oznacza, że para rozstała się? W rozmowie z plotek.pl Kubicka odpowiedziała na to pytanie. "Kaio nie może na razie wrócić do Polski, bo musi być ojcem i zająć się córką na miejscu. Ja nie mogę wrócić do Miami, bo biorę udział w "Tańcu z gwiazdami". Mamy po prostu ciche dni. Ja mam ogromny stres ostatnio i potrzebuję trochę spokoju dla głowy - wyjaśniła modelka.

Niektórzy wciąż obawiają się jednak, że Sandrę dopadła "klątwa Tańca z gwiazdami" polegająca na tym, że osoby biorące udział w show, rozstają się ze swoimi życiowymi partnerami. W poprzednich edycjach tak było w przypadku Beaty Tadli i Jarosława Kreta oraz Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, która w czasie trwania programu dowiedziała się, że jej mąż - Michał Wiśniewski - chce rozwodu. Trzymamy kciuki, aby "ciche dni" w relacji Sandry i Kaio szybko się skończyły!

Sandra Kubicka chce być aktorką! Adam Adamonis wciągnie ją do "Przyjaciółek"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zamiast pisać o takich niby sensacjach lepiej pisać o czymś konkretnym (gość)

    np. o tym czy w najbliższym odcinku odpadną dwie pary. Skoro będzie to trzeci odcinek od końca więc ćwierćfinał to tak powinno być żeby w półfinale jak zawsze były trzy pary, a w finale dwie. Jeśli tak to powinni odpaść Monika i Jan oraz Magda i Kamil.

    07.11.2019 18:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×