"Taniec z gwiazdami". Sebastian Stankiewicz kolejnym uczestnikiem 9. edycji "Dancing with the stars"!

Już gdy był dzieckiem odkrył, że ma talent do rozśmieszania ludzi i… tańca! Teraz Sebastian Stankiewicz ma szansę powtórzyć swój taneczny sukces sprzed lat. Aktor wystąpi w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Artysta i komik. Znamy go z takich produkcji jak "Barwy szczęścia", "cho prezesa", "SNL Polska" czy "Listy do M." Aktor charakterystyczny, mistrz drugiego planu – tak nazywany jest w branży Stankiewicz. On sam jednak nie ma z tym kłopotu. Uważa, że nawet najmniejszy epizod można zagrać na najwyższym poziomie. W końcu nie ma małych ról, są tylko mali aktorzy. Dlatego wciąż chce się dokształcać i rozwijać. Czy to właśnie było powodem podjęcia decyzji o udziale w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Mariusza Węgłowski zdradza, czego boi się przed występem w "Tańcu z gwiazdami"!Zobacz więcej

Nie tylko. – Kocham tańczyć – mówi aktor. Zresztą ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Poza parodiowaniem Shakin’a Stevensa, w podstawówce wygrał także konkurs kultowej lambady! - Nie jestem Barysznikowem ale czasami zdarza mi się unosić jak pszczółka – śmieje się Stankiewicz. Jego obecność gwarantuje dobrą zabawę i dużo śmiechu. Pytany czego się boi w tanecznym show, odpowiada bez wahania: Ja się generalnie niczego nie boję.

Zobacz pełną listę uczestników 9. edycji "Tańca z gwiazdami"!

Okazuje się jednak, że aktor ma ciche marzenia. – Mam nadzieję, że dzięki udziałowi w programie choć raz będę mógł poczuć się jak Fred Astaire czy John Travolta - a czy zatańczy równie dobrze jak oni? O tym przekonamy się już 1 marca, podczas premierowego odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

Anna Jagodzińska w 9. edycji "Tańca z gwiazdami"! Kim jest piękna modelka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakub Kucner o "Tańcu z gwiazdami"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Informacja o tym,że ma tańczyć w tzg widniała przez moment na anglojęzycznej wikipedii,ale potem zniknęła (gość)

    a jednak tak będzie. Mimo wszystko teraz bardziej od tego kto tam zatańczy interesuje mnie z kim.

    28.01.2019 13:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×