"Taniec z gwiazdami". Sławomir Zapała zapowiada: Będę wulkanem sexu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sławomir Zapała nie radzi sobie najlepiej na parkiecie "Dancing with the stars", ale nadrabia poczuciem humoru i dystansem. Teraz samozwańczy król tańca zapowiada: "Będę wulkanem sexu!". Boicie się?

Multimedia

Najbliższy odcinek "Dancing with the stars" może być ciężkim doświadczeniem dla wszystkich purystów tańca towarzyskiego. Na parkiet powróci człowiek, któremu po raz pierwszy w historii show, juror Michał Malitowski dał... 2 punkty. Gwiazdor rock – polo i od ostatniego piątku dumy ojciec, Sławomir tym razem zmierzy się z cha chą. Wokalista nie kryje wielkiego entuzjazmu:

Cha-cha idzie nam wspaniale. Na trening przyszedł do nas Rafał Maserak, ustawił mi odpowiednie chodzenie nóg, ustawił mi też temperament. Maserak jest moim idolem. Będę wulkanem sexu. W tym morzu mojego tańca chciałbym również wrzucić kroplę Malitowskiego, dlatego też oglądam jego występy po nocach. On jest mistrzem świata i faktycznie jak oglądam jego wykonanie cha-cha-cha, to widać, że on to czuje. Nawet jeśli moje ciało nie odpowiada, jeżeli moje mięśnie tak nie pracują, to w sercu też jestem mistrzem.

Czy faktycznie idzie mu tak dobrze? Zobaczcie jak Sławomir pracuje nad cha chą!

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI". WIEMY, DLA KOGO TAŃCZY KAMIL MOKRZYCKI Z SOUND'N'GRACE! I TY MOŻESZ POMÓC KAI! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". ROBERT WABICH I HANNA ŻUDZIEWICZ ZATAŃCZĄ TANGO! "ROBERT JEST TROCHĘ PRZERAŻONY" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×