"Taniec z gwiazdami". Stefano Terrazzino nie zatańczy już w programie? Tancerz będzie miał teraz nowe zajęcie

Stefano Terrazzino od lat jest uważany za jednego z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Wśród widzów spore zaskoczenie wywołał fakt, iż nie pojawił się on na parkiecie najnowszej, 13. edycji "Dancing with the stars". Czyżby miał on już nigdy więcej nie powrócić do roli tancerza w "Tańcu z gwiazdami"? Okazuje się, że Stefano Terrazzino ma teraz zupełnie nowe zajęcie!

Multimedia

Stefano Terrazzino od lat jest uważany za jednego z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Duża w tym zasługa jego występów w "Tańcu z gwiazdami", gdzie wystąpił on w aż 13. edycjach programu, z czego 4-krotnie go wygrywał. Po Kryształową Kulę udało mu się sięgnąć z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając oraz Agnieszką Sienkiewicz. Dla widzów sporym zaskoczeniem była nieobecność tancerza na parkiecie najnowszej, 13. edycji "Dancing with the Stars". Czyżby miał on już nigdy więcej nie wystąpić jako tancerz w programie?

Tak wyglądały wszystkie partnerki Stefano Terrazzino! Pamiętacie je wszystkie?Zobacz więcej

Stefano Terrazzino teraz ma nowe zajęcie

W jednym z najnowszych wywiadów, Stefano Terrazzino wyznał, że nie zamierza już występować w roli tancerza w "Tańcu z gwiazdami". Nie oznacza to jednak jego całkowitego rozbratu z programem. Tancerz dostał bowiem angaż jako kostiomograf w "Dancing with the Stars". Jak sam przyznaje, świetnie czuje się w tej roli. Warto przy tym jednak zaznaczyć, że nie przekreślił on definitywnie swoich szans na powrót na parkiet programu w przyszłości.

W tym roku wiedziałem, że nadszedł czas, by już coś zmienić. Wiele rzeczy robi się z przyzwyczajenia, z poczucia bezpieczeństwa, by zostać wśród znajomych. A ja czuję się bardziej dojrzały, już nie jestem takim żywiołowym, zapalonym, skaczącym chłopcem, jestem spokojniejszy. Wszedłem w kolejny etap, kiedy bardziej chcę uczyć tańczyć na co dzień i to robię w swojej szkole tańca i na kursach wyjazdowych na Sycylię. Ale nie chciałem się też żegnać z ekipą, tylko mieć z nią kontakt. I tak właśnie się stało - zostaję tu, ale już w nowej roli. Zobaczymy, może za dwa miesiące nie wytrzymam, jak zobaczę, że wszyscy tańczą - wyznał Stefano Terrazzino w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie", cytowany przez serwis Pomponik.

W tej samej rozmowie tancerz przyznał się do tego, że tego typu zajęcie, nie jest dla niego nowością. Lata temu skończył on szkołę krawiecką w Niemczech, a następnie przez 7 lat tworzył stroje dla tancerzy.

Przed laty kończyłem szkołę krawiectwa i krojenia teatralnego w Niemczech, a potem przez ponad 7 lat szyłem stroje wieczorowe i taneczne dla tancerzy i jurorów. Miałem swoje atelier. A teraz mam to szczęście, że mam swój zespół, świetne krawcowe i razem będziemy tworzyć. To też duże wyzwanie logistyczne. To dobrze, będę się rozwijał - stwierdził w tej samej rozmowie tancerz.

Zobacz galerię

Paolo Cozza kiedyś był ulubieńcem telewidzów. Jak wygląda i czym się dziś zajmuje sympatyczny Włoch? Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Opdfgzaqw (gość)

    😃😂😅😚😀😁😭😄😉🤩🥰😜😛😝😋🥳🤩😍😉🙃🤪😝😜😛😋😏😐😶🤫🤔🙄🧐😱🥱🤗🤭😥😢☹️🙁😤🥺🤬😠😡😢😰😨😦😮😯😲☹️🤯😓😩🤤😴🤒🤕🤧😷🤢🥵🥶🤮😎🤓🤠🤑🤥👻💩😹😺😻😸🙀😾😼😾😽❤️💛🧡💚🤎🤍♥️🖤💜💙💘💌💟💞💓👥🗣️👤👣🦷🦴🦠🩸🧠🤚🙌👎👏🦾💪🦶🦵🦿🤛🤝🤘🤟🖐️☝️👊✌️🤟🤏👋🤞🖐️🤟🙅💁🤷💁🙋🙍🤷🙅🤦🙍💆🙇🧏💆💇🧖🙇💁🙋🛌🛀👩‍🦼👩‍🦯🧘🏋️🏃🧍🤾👩‍🦽⛹️🧍🏌️🏇🤼🤺⛷️🚴🤼🚣🏊🏄🤽🚵🪂🧞‍♀️⛷️🏂🧗🤹🦹🧟🧛💂🤶👰👮👩‍🏭👩‍🏫👩‍⚕️👸👰👩‍🎓🤵👷👩‍🔬👩‍✈️👩‍🚒🧕👩‍🍳👩‍🚒👩‍🌾👩‍🎤🧑👩‍💻🧕👶🧒👭🧑‍🤝‍🧑👫👬👯🕴️💃🕺🧔👩‍❤️‍💋‍👨💏💑👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👩👩‍❤️‍👨👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👩🤱🤰👪🏵️🌻💐🌺🥀🌹🌷🍄🍁🌾🍂🍃🌿🌳🌵⛰️🌲🏔️☃️🍀🌾🌴🌋⛄⛱️🏖️🏞️🌄🏜️🌅🌫️❄️🌊🌩️🌦️🌨️⛈️☀️🌤️💧⛅🌥️☔☁️⚡🌙🪐🌔🌓🌒🌖🌕🌑🌘🌗🌎🌏🌍🙊🙈🙉🐵🐯🐻🦝🐹🦊🐯🐱🦁🐻🦊🐷🐮🐽🐗🐸🐴🦕🐕🐈🐩🐁🦄🐢🦮🐀🐎🐂🐖🐏🐄🐕‍🦺🦮🐕🐩🐂🐃🐏🐐🐎🐕‍🦺🦙🦍🐐🐿️🦘🐫🐪🦨🦧🦡🦒🐤🐣🐥🐔🐓🦉🦅🦇🦜🦚🐟🦢🕊️🐦🐠🦐🦆🐡🕸️🕷️🦀🦞🦗🕷️🦋🐞🐌🐝🐾🦗🕸️🐛🦠🍑🍓🍍🍒🍌🍍🍎🍇🍏🍈🥕🌶️🥦🌽🌰🧅🍠🥔🥯🥖🥓🍞🥜🥚🥐🍆🥑🥞🍖🌮🍔🧆🥙🥘🌭🥪🍟🍕🍲🍤🥟🍱🍚🍢🍜🥗🥫🥪🦪🦞🍚🥮🍨🍘🍧🥧🍪🍩🍦🍼🎂🍯🍰🍬🧁🍿🧈🧂🍯🧃🥤🍼🍷🧉🥂🍻🍺🥃🍷🍾🍹🍸☕🍵⚓🚨🛢️⛽🚇⚓🏎️🚲🏍️🛵🚦🚙🚓🚑🚒🚜🚌🚝🚈🚃🚈🚝🚄🚅🚃🚍🚉🚎🚋🚕🚉🚘🚍🚖🚔🛳️⛴️🛥️🚤🚢⛵⛴️🚆🛶🚟🚡✈️🚠🏛️💒⛩️🕌🏗️🕍🏭🏩🏟️💒⛪🏭🏬🏫🏡🏠🏘️🏕️⛺🌃🌆🌉🌇🏙️🌁🧳💺🎂🧨🎇🎆🎁🎀🎊🎈🎂🎉🧧🎏🎖️🥈🥉🥇🎗️🏈🏀🏉🏐⚾🥎⚽🎾🥅🎿⛸️🎯🥏🏹🪁🩱🩰🤿🏓🕹️🎰🔫🎨🖌️🖍️🎤🪕🎺🎻🎸🎷📸📷🎮🧩🃏🎹📽️🎭🎛️🎧🔌📟📞☎️📱📀💿🖲️🖱️🔌📠💽🖥️⌨️💻🖱️💸⚖️💰💶💷💴💵💳🔦🕯️💡🛒🛍️🚿🛋️🚽🛁🧻🛏️🧸🪑🧺🧤🪒🧼👖🧹🧷🧽👔👘👗🧺👔🥻⛑️👙🩱👒🎩⛑️🎩🎓🧥🎒👛👜👝💼🧳☂️🧢👠👞👟👡🥿🥾👢💍💎💄🕶️👓🦯🧪🧫⚗️💊🩺🛰️🌡️🩹🔨

    05.09.2022 12:14
  • Super, bo już po pierwszych kostiumach widać, że będą stroje wyraziste i z charakterem ♥ (gość)

    M.in. w tej decyzji widać klasę Stefano. Nie musi być na pierwszym planie i brylować by się realizować. Brawo za to. ;)

    04.09.2022 14:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×